دانلود Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner 6.0.1 – نرم افزار رایت سی دی، دی وی دی و بلو-ری

Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner - نرم افزار رایت سی دی، دی وی دی و بلو-ری

 

دانلود Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner

| نرم افزار رایت سی دی، دی وی دی و بلو-ری |

 

Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner یک نرم افزار کم حجم و فوق العاده مفید برای رایت دیسک های CD، DVD و Blu-ray است. یکی از ویژگی های کاربردی این نرم افزار که آن را از سایر رقبای خود متمایز می کند پشتیبانی از پارامتر های خط فرمان برای خودکار سازی فرآیند رایت دیسک است. برای ساده سازی فرآیند رایت اطلاعات می توانید تمام پارامتر هایی که وارد کرده اید را به عنوان تنظیمات کاربری خود ذخیره کنید. به این شکل دفعه بعد که نرم افزار را اجرا کردید تنظیمات قبلی ظاهر می شوند. استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است.

پس از اجرای نرم افزار و مشخص کردن فایل و فولدر هایی که قصد رایت آن ها را دارید، می توانید دستگاه رایتر، نوع انتقال داده ها، لیبیل و نام دیسک، فایل سیستم (از بین دو گزینه ISO9660 + Joliet extensions و UDF-Universal Disk Format)، سرعت رایت، عملیات بعد از رایت (از بین گزینه های تست و آزمایش دیسک، خروج دیسک از رایتر، خروج از برنامه و خاموش کردن کامپیوتر) را انتخاب کنید. نرم افزار Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner از هنگام اجرا شدن تا پایان عملیات رایت دیسک، تمام جزئیات و وقایع را همراه با زمان دقیق نمایش می دهد.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner:

– پشتیبانی از دیسک های مختلف (CD، DVD و Blu-ray)
– پشتیبانی از UDF و ISO9660 + Joliet extensions
– امکان انتخاب خودکار سرعت رایت با توجه به مدل رایتر
– نمایش دقیق وقایع
– پشتیبانی از پارامتر های خط فرمان برای خودکار سازی فرآیند های مختلف
– استفاده آسان و رابط کاربری کارآمد
– سازگار با سخت افزار های قدیمی
– نمایش درختی فایل ها و فولدر های انتخاب شده
– کاملا رایگان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Active@ Data CD/DVD/Blu-ray Burner - نرم افزار رایت سی دی، دی وی دی و بلو-ری

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 7 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR