دانلود Window Inspector 2.6 – نرم افزار نمایش جزئیات دقیق پنجره های ویندوز

Window Inspector - نرم افزار نمایش جزئیات دقیق پنجره های ویندوز

 

دانلود Window Inspector

| نرم افزار نمایش جزئیات دقیق پنجره های ویندوز |

 

Window Inspector 2.6 نام یک برنامه جالب است که به سادگی و تنها با حرکت دادن نشانگر ماوس بر روی پنجره هدف، کلاس، متن، آیکون و سایر ویژگی های مفید آن را نمایش می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید سلسله مراتب پنجره های موجود در دسک تاپ را توسط والدین آن ها مشاهده کنید، از کلید های میانبر برای قفل کردن بر روی پنجره های مورد نظرتان، ذخیره اطلاعات پنجره فعلی استفاده کنید و… . زمانی که این برنامه را اجرا می کنید، یک صفحه ظاهر می شود، پس از آن هر برنامه ای را که انتخاب کنید لیستی از جزئیات دقیق آن نمایش داده می شود. در این لیست می توانید، آیکون برنامه در حالت روشن و حالت تاریک و در اندازه های مختلف، آدرس دقیق محل قرارگیری فایل، کلاس، عنوان، ورژن، ارور ها، DPI پنجره، شناسه برنامه، استایل و… را مشاهده کنید.

در ابتدای استفاده از برنامه Window Inspector شاید کمی سردرگم شوید چون اطلاعات روی صفحه مدام تغییر می کنند. شرکت سازنده گزینه هایی را برای کاربران در نظر گرفته است تا با استفاده از آن ها بتوانند توجه برنامه را بر روی یک پنجره قفل کنند و یا اینکه لیست جزئیات در حال نمایش یک پنجره را فریز کنند تا به این شکل راحت تر بتوان داده های آن را تجزیه و تحلیل کرد.

 

 

 

برخی از ویژگی های برنامه Window Inspector:

– نمایش جزئیات دقیق و کاربردی از برنامه های مختلف
– استفاده آسان، تنها لازم است تا بر روی پنجره مورد نظرتان کلیک کنید
– نمایش سلسله مراتب پنجره های موجود
– امکان استفاده از کلید های میانبر برای قفل کردن بر روی پنجره ها، ذخیره اطلاعات پنجره فعلی و…
– کاملا رایگان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Window Inspector - نرم افزار نمایش جزئیات دقیق پنجره های ویندوزپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR