دانلود Ashisoft Duplicate File Finder Pro v6.1.0.0 + Portable – جستجوی فایل های تکراری

دانلود Ashisoft Duplicate File Finder Pro v6.1.0.0 Portable جستجوی فایل های تکراری

 

دانلود Ashisoft Duplicate File Finder Pro

جستجوی فایل های تکراری

 

Ashisoft Duplicate File Finder Pro 6.1.0.0 ممکن است شما نیز با این مشکل روبرو باشید که فایل های تکراری زیادی روی سیستم خود داشته باشید و یا حتی فایل های دانلودی شما که تکراری می باشند روی هم انباشته شده و حجم زیادی از هارد را اشغال کرده باشند که پیدا کردن این فایل ها دغدغه بسیاری از کاربران می باشد. این برنامه شناسایی اینگونه فایل ها آن ها را حذف کرده و فایل های غیرضروری را برای انجام عملیات به شما معرفی می کند. سیستم شما مطمئنا دارای فایل های بسیاری از اسناد مربوط به ایتونز و سایر فایل های چندرسانه ای می باشد که وجود آنها کاملا بی مورد می باشد. این برنامه با شناسایی آنها فضای قابل توجهی از هارد را آزاد می کند.

این برنامه با استفاده از موتور پیشرفته خود عملیات جستجو و حذف را انجام داده و هارد را بهینه سازی می کند. امکان مشاهده تصاویر و اسناد تکراری از دیگر ویژگی های این برنامه می باشد. این نرم افزار با ارائه گزارشی کامل از یافته های خود کاربر برای انتخاب عملیات آزاد گذاشته و اسناد را دسته بندی می کند. هم اکنون می توانید نرم افزار Ashisoft Duplicate File Finder Pro را به طور مستقیم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار :

– امکان شناسایی اسناد چند رسانه ای تکراری

– جستجوی سریع و آسان

– امکان دسته بندی فایل های تکراری

– ارائه گزینه های مختلف حذف

– امکان شناسایی فایل های تکراری USB

– شناسایی از بین فایل های مخفی

– امکان اجرای عملیات بین کامپیوترهای شبکه

 

( برای مشاهده در ابعاد بزرگ بر روی عکس کلیک نمایید )

duplicate-File-Finderمهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR