دانلود DataNumen Zip Repair 3.0.0 – نرم افزار تعمیر فایل های فشرده

دانلود DataNumen Zip Repair - نرم افزار تعمیر فایل های فشرده

 

دانلود DataNumen Zip Repair

| نرم افزار تعمیر فایل های فشرده |

 

DataNumen Zip Repair یکی از بهترین ابزار های تعمیر و بازیابی فایل های فشرده و Zip در جهان است. این نرم افزار می تواند فایل های فشرده را ترمیم و تا آنجا که ممکن است اطلاعات شما را بازیابی کند. فایل های فشرده شما چه رمزگذاری شده باشند و چه نشده باشند، با هر فرمتی که باشند، هر حجمی که داشته باشند و به هر تعدادی که باشند می توان آن ها را با استفاده از این نرم افزار قدرتمند بازیابی و تعمیر کرد. خیلی از برنامه های مشابه عمل ریکاوری را انجام می دهند اما شرکت سازنده این برنامه معتقد است که می تواند نزدیک به 85 درصد از فایل های فشرده آسیب دیده را به حالت اولیه بازگرداند درصورتی که این عدد برای برنامه WinRAR نزدیک به 73 درصد است.

 

فایل های فشرده شما اگر بصورت SFX یا در درون CD و DVD هم که باشند تنها کافیست که آن ها را کشیده و در درون برنامه رها کنید تا عملیات تعمیر و ترمیم فایل ها شروع شود. این برنامه یکپارچگی داده ها را به شکلی گسترده و حرفه ای بررسی کرده و مقادیر CRC نادرست را تا آنجا که ممکن است اصلاح می کند.

 

ویژگی های DataNumen Zip Repair:

– پشتیبانی از تمامی ویندوز ها
– پشتیبانی از بیشتر فرمت های فشرده
– پشتیبانی از فایل های حجیم (بیشتر از 4 گیگابایت)
– قابلیت بازیابی فایل های چند قسمته
– قابلیت تعمیر فایل های رمزگذاری شده
– تعمیر چندین فایل بصورت همزمان
– یافتن و انتخاب فایل های Zip برای تعمیر

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود DataNumen Zip Repair - نرم افزار تعمیر فایل های فشرده

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 7 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR