دانلود Siemens Solid Edge Modular Plant Design 2019.0 x64 – طراحی نمودار خطوط لوله و ابزار دقیق

دانلود Siemens Solid Edge Modular Plant Design 2019.0 x64 - طراحی نمودار خطوط لوله و ابزار دقیق

 

دانلود Siemens Solid Edge Modular Plant Design

| نرم افزار طراحی نمودار خطوط لوله و ابزار دقیق |

 

Siemens Solid Edge Modular Plant Design 2019.0 x64 نام یک نرم افزار تخصصی جدید برای صنایع فرآیندی است که با امکاناتی گسترده در این زمینه، گسترده وسیعی از نیازهای صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی را تحت پوشش خود قرار می‌دهد. امروزه ردپای نرم افزارهای کامپیوتری را در زمینه‌های مختلفی می‌توان به وضوح احساس کرد. به عنوان مثال، بسیاری از طراحی‌های ساخت‌و‌ساز، طراحی‌های صنعتی و نظایر آن به کمک نرم افزارهای رایانه‌ای انجام می‌پذیرند. بدون شک می‌توان گفت که تاثیر به‌سزای این ابزارها در زمینه‌‌های مختلف غیرقابل چشم‌پوشی است؛ چرا که این ابزارها نه تنها تا حد بسیاری از پیچیدگی فرآیندها می‌کاهند، بلکه هزینه‌ها را نیز تا حد قابل توجهی نیز کاهش می‌دهند.

محصول جدید شرکت نرم افزار زیمنس، به طور خاص برای طراحی نمودار خطوط لوله و ابزار دقیق (P&ID) آماده شده و کاربرد وسیعی در حوزه صنعت و صنایع فرآیندی و همچنین ساخت خطوط پالایشگاهی دارد. این نرم افزار، مهندسین اجرایی را قادر می‌سازد تا بر کلیه فرآیندها نظارت دقیق داشته باشند تا بتوان از اجرای صحیح و به موقع پروژه‌ها اطمینان حاصل کرد. این نرم افزار با دارا بودن ابزارهای تخصصی در زمینه طراحی خطوط لوله و سیستم‌های پالایشگاهی، مهندسین پتروشیمی را قادر می‌سازد تا متناسب با فرآیندهای صنعتی، بتوانند یک طرح ایده‌آل از خطوط لوله و ابزار دقیق را ارائه نمایند. هم اکنون می توانید نرم افزار Siemens Solid Edge Modular Plant Design را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Siemens Solid Edge Modular Plant Design :

– امکان طراحی ماژولار سیستم‌های پالایشگاهی و خطوط لوله‌کشی

– فراهم‌سازی محیطی ساده و کاربرپسند برای طراحی پیچیده‌ترین خطوط لوله‌

– امکان طراحی سیستم در نمای سهبعدی با جزئیات بسیار بالا

– امکان ترسیم اتوماتیک خروجی سیستم مخصوص خطوط لوله ماژولار

– امکان تعیین طول و محل استقرار لوله‌ها بر روی طرح‌ها

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Siemens Solid Edge Modular Plant Design.cover1  300x162 - دانلود Siemens Solid Edge Modular Plant Design 2019.0 x64 - طراحی نمودار خطوط لوله و ابزار دقیق

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 5.33 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR