دانلود Windows Shutdown Assistant 3.1.1.0 + Portable – زمان بندی خاموش کردن سیستم

دانلود Windows Shutdown Assistant 3.1.1.0 + Portable - زمان بندی خاموش کردن سیستم

 

دانلود Windows Shutdown Assistant

| نرم افزار زمان بندی خاموش کردن سیستم |

 

Windows Shutdown Assistant 3.1.1.0 + Portable نام نرم افزاری جدید و کاربردی، به منظور زمان بندی خاموش کردن سیستم کامپیوتری شماست. اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که حین کار کردن با کامپیوتر، گذر زمان را فراموش می کنید، بهتر است به منظور صرفه جوئی در مصرف انرژی و همچنین وضع سلامتی، یک زمان بندی دقیق را برای خاموش کردن سیستم برنامه ریزی کنید. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برایتان در نظر گرفته ایم شما را قادر می سازد که سیستم کامپیوتری خود را در زمان هایی از پیش تعیین شده به صورت خودکار خاموش کنید.

این نرم افزار علاوه بر آنکه می تواند وظیفه خاموش کردن سیستم در زمان های از پیش تعیین شده را در اختیار بگیرد، همچنین می تواند با این برنامه ریزی ها، سیستم را در زمان های مناسب ری استارت یا لاگ آف کند، همچنین امکان اجرای خودکار یک برنامه در زمانی خاص و یا رفتن به یک آدرس اینترنتی به صورت خودکار نیز وجود دارد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Windows Shutdown Assistant را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Windows Shutdown Assistant :

– امکان خاموش کردن سیستم در زمان های تعیین شده به صورت اتوماتیک

– امکان زمان بندی برای اجرای خودکار برنامه ها و یا رفتن به یک آدرس اینترنتی

– امکان تنظیم یادداشت هایی به عنوان یادآور

– امکان قفل کردن سیستم به صورت خودکار

– سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3 + 9 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR