دانلود Abelssoft Win10PrivacyFix 2021 v3.0.14 – نرم افزار تنظیم گزینه های امنیتی ویندوز

Abelssoft Win10PrivacyFix - نرم افزار تنظیم گزینه های امنیتی ویندوز

 

دانلود Abelssoft Win10PrivacyFix

| نرم افزار تنظیم گزینه های امنیتی ویندوز |

 

Abelssoft Win10PrivacyFix 2021 v3.0.14 تلاش های مایکروسافت برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما و انتقال داده ها را مسدود کرده و برخی از خدمات را غیرفعال، Explorer ویندوز و برخی از خدمات پس زمینه را بهینه می کند. به عنوان مثال با استفاده از این برنامه می توانید فعال بودن مداوم میکروفون را متوقف کنید. خیلی از گزینه ها و تنظیمات امنیتی از دسترس کاربران ویندوز خارج است و کاربران نمی توانند آن ها را به سادگی غیرفعال کنند و به همین دلیل باید از برنامه های جانبی برای انجام این تغییرات استفاده کرد. با استفاده از این ابزار کاربردی و مفید می توانید امنیت و کنترل سیستم خود را پس بگیرید. این ابزار به شما کمک می کند تا تعادل بین راحتی و حریم خصوصی را مدیریت کنید.

پس از نصب برنامه Abelssoft Win10PrivacyFix می توانید دسترسی برنامه های مختلف به وب کم، میکروفون، تصاویر و فیلم ها را محدود، نمایش آیکون ها شبکه و فایل های مخفی را غیرفعال و خیلی دیگر از دسترسی ها را محدود کنید. این برنامه نه تنها برای کاربران حرفه ای و شرکت های مختلف که اسناد مهمی را در رایانه ذخیره می کنند کاربرد دارد بلکه برای کاربران خانگی که از هک شدن و دزدیده شدن اطلاعات خود میترسند بسیار مفید است.

 

 

 

برخی از ویژگی های مفید Abelssoft Win10PrivacyFix:

– دسترسی آسان به تمام تنظیمات امنیتی بخش های مختلف ویندوز
– امکان محدود کردن دسترسی برنامه ها به بخش های مختلف
– جلوگیری از انتقال داده ها به سرور های مختلف
– پنجره جستجو را در نوار وظیفه ویندوز مخفی کنید
– جستجوی بینگ را غیرفعال کنید
– حذف برنامه های نصب شده اجباری
– امکان استفاده از تنظیمات از پیش تعریف شده

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

Abelssoft Win10PrivacyFix - نرم افزار تنظیم گزینه های امنیتی ویندوز

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

– برنامه را نصب کنید
– محتویات فولدر Crack (در فایل فشرده ای که دانلود کرده اید قرار دارد) را در محل نصب برنامه کپی کنید

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR