دانلود آموزش اس کیو ال سرور – SQL Server Database Administration (SQL DBA) – Udemy

دانلود آموزش اس کیو ال سرور - SQL Server Database Administration (SQL DBA) - Udemy

 

دانلود آموزش اس کیو ال سرور

| SQL Server Database Administration (SQL DBA) |

MP4 | Duration: 4.5 hours | Language: English

 

آموزش اس کیو ال سرور (SQL Server Database Administration – SQL DBA) نام آموزش ویدیویی جدیدی است که برای شما بازدیدکنندگان محترم وب‌سایت یاس دانلود در نظر گرفته‌ایم. این دوره آموزشی، مختص افرادی است که سعی دارند از مفاهیم پایه تا پیشرفته، مهارت خود در زمینه کار با پایگاه داده اس کیو ال و مدیریت آن را یاد بگیرند. این مهارت که در حوزه آی‌تی (IT) به عنوان اس‌کیو‌ال دی‌بیاِی شناخته می‌شود، در حال حاضر فرصت‌های شغلی بسیاری را در دنیا به وجود آورده که افراد زیادی نسبت به آن علاقه نشان می‌دهند.

در صورتی که شما هم علاقه‌مند به یادگیری مهارت‌ کار با پایگاه داده، طراحی و مهندسی آن هستید، پیشنهاد می‌کنیم فرصت تماشای این دوره را از دست ندهید. در ابتدای این دوره، تعاریف کلی ارائه شده و نقش‌ها و مسئول‌ها معرفی می‌شوند. در ادامه، نصب و راه‌اندازی اس کیو ال سرور 2017 و 2019 آموزش داده شده تا در ادامه بتوانید با مفاهیم آموزشی این دوره به صورت قدم به قدم ارتباط برقرار کنید. پیش‌فرض این دوره بر این است که مخاطب تاکنون با این مهارت هیچگونه آشنایی نداشته و سعی دارد در این زمینه برای اولین بار مهارت کسب کند. هم اکنون می توانید این مجموعه آموزشی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی‌های دوره آموزش اس کیو ال سرور :

– آشنایی با تعاریف جامع در زمینه مدیریت پایگاه داده

– آشنایی با پایگاه داده اس کیو ال سرور

– آشنایی با نحوه پشتیبان‌گیری و بازیابی داده‌ها

– آشنایی با نحوه درون‌ریزی و برون‌بری داده

– آشنایی با مفاهیم امنیتی در پایگاه داده

و …

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : MP4
  • حجم : 1.39 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR