دانلود Makeup Guide 2.2.2 – نرم افزار آرایش چهره

دانلود Makeup Guide 2.2.2 نرم افزار آرایش چهره

 

دانلود Makeup Guide

نرم افزار آرایش چهره و چهره آرایی

 

MakeUp Guide 2.2.2 امکان آرایش مجازی را به طور مستقیم بر روی تصاویر فراهم می کند. با این ویرایشگر عکس قدرتمند شما قادر خواهید بود تا تصاویر را به دقت نگاه کنید و حتی بهتر از آرایشگرها آن را ویرایش کنید. این برنامه ابزارهای متفاوتی را برای این منظور ارائه میدهد که میتوان به رژ لب, روژ, سایه چشم, انواع پودر, خط چشم و تغییر رنگ چشم اشاره کرد.

با این برنامه امکان آرایش استخوان های گونه و از بین بردن درخشش پودر امکان پذیر میباشد. می توانید از قسمت راهنمای برنامه نیز برای این منظور استفاده کنید و طرح های خود را خلاقانه تر اعمال کنید. هم اکنون می توانید برنامه Makeup Guide را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Makeup Guide:

– وجود ابزارهای مختلف آرایشی

– امکان آرایش استخوان های گونه

– وجود راهنمای استفاده در برنامه

– و …

(برای مشاهده در ابعاد اصلی بر روی عکس کلیک نمایید)

دانلود Makeup Guide 1.4.2 نرم افزار آرایش چهره

 

 

MakeUp Guide virtual makeup directly on photos.With this makeup photo editor you’ll be able to make your pictures look even better than they do! MakeUp Guide will help you to apply lipstick, rouge, eye shadow, and powder; line eyelids; and change eye color. You can do all of this right on the photo! You virtual makeup bag offers these tools: Lipstick, Powder, Rouge, Eye Color, Eye Shadow, and Eye Liner. MakeUp Guide includes animated demo samples: change eye color; anti-shine powder; eye makeup; lips and cheekbonemakeup.

 

 

note - دانلود Makeup Guide 2.2.2 - نرم افزار آرایش چهره فرمت : EXE

chart pie - دانلود Makeup Guide 2.2.2 - نرم افزار آرایش چهره حجم : 3.8 مگا بایت

دانلود دانلود : دانلود نرم افزار Makeup Guide

رمز رمز : www.yasdl.com

منبع منبع : یاس دانلودپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR