دانلود بازی When in Rome برای PC

دانلود بازی When in Rome برای PC

 

دانلود بازی When in Rome برای کامپیوتر

 

When in Rome یکی از جدیدترین بازی های استراتژیک و مدیریتی است که سبک و سیاق جدید از عنوان های استراتژیک را با خود به همراه دارد و توسط کمپانی نام آشنای Realore Studios طراحی و با حجم کم روانه بازار شده است . در بازی When in Rome سفری به امپراطوری قدرتمند روم خواهید داشت و این امکان برای شما فراهم خواهد شد که کنترل Flavius که یک سرباز افسانه ای در لشکر رم محسوب میشود را در دست بگیرید و به خلق حماسه های مختلف در جنگهای متفاوت امپراطوری رم کمک نمایید .

بازی When in Rome داستان Flavius و ماجرایی که برای او پیش می آید و او دیگر نمیتواند به جنگ برود را روایت میکند . تا اینکه پادشاه رم تصمیم به گسترش سرزمین خود می گیرد و اینجاست که Flavius بهترین گزینه برای سر و سامان بخشیدن به اوضاع منطقه است و باید سعی کند با مدیریت درست و ترویج کشاورزی و سازماندهی نیروهایی که در اختیار او قرار میگیرد اوضاع را سر رو سامان ببخشد و وظایفی که به او محول شده را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند .

بازی When in Rome یک عنوان استراتژیک است که قطعا ارزش بازی کردن را خواهد داشت و توانایی بازیباز را در 41 مرحله مختلف به چالش خواهد کشید و دارای گرافیک بسیار زیبا و مناسب برای همه سنین بازی باز است . شما هم اکنون می توانید بازی When in Rome را از سایت یاس دانلود دربافت نمایید.

 

برای دانلود بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

 

تصاویری از محیط بازی When in Rome :

 

when-in-rome-ss1_z-pc-22689-en when-in-rome-ss2_z-pc-22689-en when-in-rome-ss3_z-pc-22689-en

 

 

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی When in Rome:

 OS: Windows 7 / Vista / XP
CPU: Pentium 3 1.0 GHz or Higher
Memory: 256 MB

 

 

 

فرمت : EXE

حجم : 160 مگا بایت

دانلود دانلود : دانلود بازی When in Rome | لینک کمکی

رمز رمز : www.yasdl.com

منبع منبع : یاس دانلودراهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR