دانلود Filo 4.40 Build 20128 – نرم افزار تغییر در مشخصات فایل‌ها و فولدرها

دانلود Filo 4.40 Build 20128 - نرم افزار تغییر در مشخصات فایل‌ها و فولدرها

 

دانلود Filo

| نرم افزار تغییر در مشخصات فایل‌ها و فولدرها |

 

Filo 4.40 Build 20128 نام ابزاری جدید و قدرتمند در زمینه مدیریت و ویرایش مشخصه‌ها و ویژگی‌های فایل و فولدر در ویندوز است. همانطور که می‌دانید، هریک از فایل‌ها و فولدرها در ویندوز دارای خصوصیاتی هستند که برخی در لحظه ایجاد و برخی دیگر در زمان ویرایش ثبت می‌شوند. از جمله این مشخصه‌ها می‌توان به زمان ایجاد، تاریخ آخرین تغییر و ویژگی‌هایی از این دست اشاره کرد. به منظور استفاده از این نرم افزار تنها کافی‌ست که آن را دانلود و اجرا کنید. در ادامه فایل یا فولدر مورد نظر خود برای ویرایش خصوصیات را به محیط گرافیکی این برنامه Drag & Drop کنید تا این بنامه مجموعه خصوصیات قابل تغییر را به شما نمایش دهد.

این برنامه می‌تواند مجموعه صدها و یا هزاران فایل موجود در فولدر مورد نظر شما را طی یک عملیات (یک کلیک) برای شما پردازش کند. بنابراین شما می‌توانید به منظور تغییر دادن زمان ایجاد و یا تغییر فایل‌های مورد نظر خود، آنان را در درون یک فولدر قرار داده و این ویژگی‌ها را به ازای آن تغییر دهید تا به طور مستقیم بر روی تمامی زیرشاخه‌ها اعمال گردد. این برنماه همچنین امکانی را مهیا می‌سازد تا بتوانید تغییرات اعمال شده را پیش از ذخیره بر روی فایل و فولدر اصلی در ابتدا مشاهده کنید و در صورت تایید آن را بر روی فایل‌ها و فولدرها اعمال نمایید. هم اکنون می توانید نرم افزار Filo را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Filo :

– امکان تغییر در مشخصه فولدرها و تمامی فایل‌های موجود در آن

– امکان فیلتر کردن فایل و فولدر بر اساس نام و ویژگی‌ها

– امکان تصحیح کردن مشخصات زمانی فولدرها در حین عملیات ویرایش و تغییر

– امکان تعیین زمان تغییر فولدر بر اساس تغییرات فایل‌های داخلی

– پشتیبانی از Drag & Drop

– دارا بودن حالت تست برای پیش‌نمایش قبل از اعمال بر روی فایل

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Filo.cover1  200x300 - دانلود Filo 4.40 Build 20128 - نرم افزار تغییر در مشخصات فایل‌ها و فولدرها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.51 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR