دانلود Guthrie SymbolCAD 2020 A.08 – نرم افزار افزودن نمادهای گرافیکی به فایل‌های نقشه‌کشی

دانلود Guthrie SymbolCAD 2020 A.08 - نرم افزار افزودن نمادهای گرافیکی به فایل‌های نقشه‌کشی

 

دانلود Guthrie SymbolCAD 2020

| نرم افزار افزودن نمادهای گرافیکی به فایل‌های نقشه‌کشی |

 

Guthrie SymbolCAD 2020 A.08 نام یک ابزار جدید و قدرتمند برای خروجی نرم افزارهای نقشه‌کشی است که به کمک آن می‌توانید انواع مختلف نمادهای گرافیکی را به خروجی نقشه‌ها اضافه کنید. این برنامه، شما را قادر می‌سازد تا با دید بازتری بتوانید انواع نمادها را به نقشه‌ها اضافه کنید و این ضعف را در ابزارهایی نظیر اتوکد و دیگر نرم افزارهای نقشه‌کشی برطرف سازید. این نرم افزار با دارا بودن حجمی بسیار اندک در مقایسه با ابزارهای نقشه‌کشی، شما را قادر می‌سازد تا بتوانید نمادهای متنوعی را بر روی نقشه‌های اتوکد اعمال کرده آن‌ها را در امورات طراحی و یا ارائه‌های مرتبط با آن به کار برید.

این برنامه کتابخانه عظیمی از انواع نمادهای کاربردی را در خود دارد که با استفاده از آن می‌توانید نقشه‌های خود از نرم افزارهای مختلف را فراخوانی کرده و خروجی تازه‌ای را با نماد دلخواه خود تهیه کنید. در محیط همین نرم افزار، کاربر می‌تواند نمادهای دلخواه خود را از روی تصاویر انتخابی‌ هم ایجاد کرده و آن‌ها را بر روی نقشه‌ها اضافه کند. این برنامه از انواع فرمت‌های رایج و شناخته شده در زمینه طراحی و ترسیم نقشه‌های دیجیتالی نظیر DXF, DWG, DWF  و … پشتیبانی کامل داشته و هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Guthrie SymbolCAD را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Guthrie SymbolCAD :

– امکان اضافه کردن سریع و آسان انواع نمادهای گرافیکی به نقشه‌ها

– قابلیت ساخت نماد از روی تصاویر رستر (JPG, TIFF, BMP و …)

– سازگاری کامل با انواع فایل‌های نقشه‌کشی در فرمت‌های گوناگون

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Guthrie SymbolCAD.cover  300x225 - دانلود Guthrie SymbolCAD 2020 A.08 - نرم افزار افزودن نمادهای گرافیکی به فایل‌های نقشه‌کشی

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 45 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR