دانلود Schlumberger PIPESIM 2017.2 Build 1071 x64 – شبیه سازی جریان مایعات

دانلود Schlumberger PIPESIM 2017.2 Build 1071 x64 - شبیه سازی جریان مایعات

 

دانلود Schlumberger PIPESIM

| نرم افزار شبیه سازی جریان مایعات |

 

Schlumberger PIPESIM 2017.2 Build 1071 x64 نام یک محصول نرم افزار جدید و بسیار قدرتمند در زمینه شبیه‌سازی جریان و رفتار مایعات در سیستم‌های انتقال و تولید است. مخاطبین اصلی استفاده از این نرم افزار، مهندسین نفت و پژوهشگران پتروشیمی هستند که با بهره‌گیری از امکانات گسترده این برنامه، می‌توانند بسیاری از چالش‌های موجود در زمینه تولید و یا انتقال مایعات را برطرف کنند. از این نرم افزار، در حوزه‌های مختلفی از قبیل تولید محصولات نفتی، خطوط انتقال آب، احداث چاه‌های آبی و … اشاره کرد. از آنجا که احداث چاه و یا طراحی خطوط انتقال مایعات، نیازمند پارامترهای مختلفی از قبیل آنالیز افت فشار، شبیه‌سازی خطوط لوله و … است، مهندسین این حوزه با استفاده از شبیه‌سازهای مخصوص، بسیاری از چالش‌های احتمالی را پیش‌بینی کرده و برای آنان راهکار می‌اندیشند.

این نرم افزار در واقع به عنوان نسل تازه‌ای از سیستم‌های شبیه‌سازی انتقال مایعات به شمار می‌رود که از جمله امکانات آن می‌توان به مدل‌سازی جریان سه فازی در حالت پایا، مدل‌سازی خصوصیات مایعات بسته به نوع آن‌ها، بررسی افت فشار، تاخیر در انتقال و … اشاره کرد. با استفاده از این نرم افزار، مهندسین و پژوهشگران فعال در صنعت، می‌توانند جریان مایعات را بسته به پارامترهای مختلف شبیه‌سازی کرده و وضعیت جریان ثابت انتقال آن را مورد سنجش قرار دهند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Schlumberger PIPESIM را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Schlumberger PIPESIM :

– امکان شبیه‌سازی و محاسبه فشار ابتدای خطوط

– توانایی محاسبه دمای سیالات در طول مسیر

– امکان شبیه‌سازی ستون‌های چاه تولیدی نفت و گاز

– قابلیت مدل‌سازی خطوط لوله‌های انتقال

– امکان تضمین سرعت حرکت سیال در مقداری ثابت

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Schlumberger PIPESIM.cover1  300x189 - دانلود Schlumberger PIPESIM 2017.2 Build 1071 x64 - شبیه سازی جریان مایعات

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.31 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR