دانلود Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید

دانلود Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید

 

دانلود Floatifications برای اندروید

| نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید |

 

Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نام یک اپلیکیشن جدید، در دسته نرم افزارهای شخصی سازی گوشی ها و تبلت های اندرویدی است که به تازگی در مارکت اندروید عرضه گردیده. اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که همواره ناتیفیکیشن های دریافتی را نادیده می گیرید و یا در صورت ازدحام بسیار بالای آنان، اعلان های مهم را از دست می دهید، ما برای شما اپلیکیشنی را در نظر گرفته ایم که به بسیاری از این مشکلات پایان خواهد داد. فلوتیفیکیشن به جای آنکه ناتیفیکیشن مربوط به اپلیکیشن ها را در قسمت بالای صفحه نمایش در معرض دید قرار دهد، یک آیکون دایره ای شکل از اپلیکیشن بر روی صفحه قرار می دهد تا در هر زمان بتوانید به آن دسترسی سریع پیدا کنید.

با استفاده از فلوتیفیکیشن دیگر هیچ اطلاعیه ای را از دست نخواهید داد ! فرض کنید در حال کار با یک اپلیکیشن و یا در حال انجام یک بازی اندرویدی هستید، اگر در این هنگام یک پیام از سوی اپلیکیشن های پیام رسان دریافت کنیدف آیکون مربوط به اپلیکیشن مربوط به آن به صورت معلق بر روی صفحه به نمایش در می آید که می توانید با انتخاب آن سریعاً به صفحه مربوطه مراجعه نمایید. هم اکنون می توانید نرم افزار Floatifications را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Floatifications1 84x150 - دانلود Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید Floatifications2 84x150 - دانلود Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید Floatifications3 84x150 - دانلود Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید Floatifications4 84x150 - دانلود Floatifications 1.8.5 FULL + Unlocker نرم افزار فلوتیفیکیشن برای اندروید

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 1.6 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR