دانلود WiFi Password Dump 6.0 + Portable – نمایش پسوردهای WiFi ذخیره شده

دانلود WiFi Password Dump 5.0 + Portable - نمایش پسوردهای WiFi ذخیره شده

 

دانلود WiFi Password Dump

| نرم افزار نمایش پسوردهای WiFi ذخیره شده |

 

WiFi Password Dump 6.0 + Portable نام یک نرم افزار کم حجم، رایگان و کاربردی است که به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید به سادگی تمامی پسوردهای ذخیره شده از شبکه های WiFi در سیستم را مشاهده کنید. تصور کنید که شما به عنوان صاحب لپ تاپ، تاکنون به انواع شبکه های WiFi بی سیم متصل شده اید اما پسورد بسیاری از آنان را فراموش کرده اید. از آن جا که این رمزهای عبور، در قسمتی از سیستم کامپیوتری شما ذخیره شده اند نرم افزار WiFi Password Dump به شما این قابلیت را می دهد که در نهایت سادگی بتوانید تمامی رمزهای عبور مربوط به شبکه های بی سیم را که تاکنون ذخیره شده اند، در یک محیط ساده مشاهده کنید.

این نرم افزار قادر است پسوردهای مربوط به هر یک از شبکه های WiFi را همراه با نام شبکه، نوع سیستم امنیتی WEP-64/WEP-128/WPA2/AES/TKIP، نوع پسورد و … را به سادگی برای شما به نمایش بگذارد تا ضمن به دست آوردن رمزهای آنان، مجدداً بتوانید برای اتصال سایر دستگاه ها به شبکه های مذکور استفاده کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار WiFi Password Dump را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار WiFi Password Dump :

– نمایش نام شبکه یا SSID

– نوع امنیت WEP-64/WEP-128/WPA2/AES/TKIP

– نوع پسورد

– نمایش پسورد مربوط به هر شبکه

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR