دانلود Stacks 1.4.7 – نرم افزار مدیریت پروژه و بهبود روند برنامه‌ریزی انجام کارها

دانلود Stacks 1.4.7 - نرم افزار مدیریت پروژه و بهبود روند برنامه‌ریزی انجام کارها

 

دانلود Stacks

| نرم افزار مدیریت پروژه و بهبود روند برنامه‌ریزی انجام کارها |

 

Stacks 1.4.7 نام یک نرم افزار مدیریت پروژه شخصی است که نه تنها به شما کمک می‌کند تا بتوانید پروژه‌های آتی خود را مدیریت کنید؛ بلکه با این ابزار شما می‌توانید تمامی ابعاد مختلف زندگی شخصی خود را نیز برنامه‌ریزی و تنها با چند کلیک ساده، فرآیند انجام آن‌ها را ساده‌تر کنید. این برنامه، یک ابزار مدیریت پروژه بسیار قوی است که با استفاده از آن، می‌توان هرگونه کار را مدیریت کرد. در صورتی که شما هم قصد دارید نظم بیشتری به زندگی شخصی یا کاری خود بتوانید، این برنامه یکی از بهترین ابزارها برای کمک به شما محسوب می‌شود.

در محیط این برنامه، شما می‌توانید کلیه امورات جاری و یا آینده خود را یادداشت و مدیریت کنید. در واقع این برنامه، یک صفحه و یا ویترین جامع از کلیه امورات شما را با سرتیترهایی دلخواه از سمت شما نگهداری می‌کنید. در هر ستون، شما می‌توانید آیتم‌های دلخواه خود از پروژه و یا امورات شخصی‌تان را قرار دهید و تا زمان انجام آن‌ها را پیگیری کنید. علاوه بر این، کاربر می‌تواند بر حسب نیاز خود، تسک‌ها را با رنگ‌های مختلف گروه‌بندی و به شکل متمایزتری روند انجام آن‌ها را مدیریت کند. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Stacks را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Stacks :

– امکان تعریف ده‌ها تسک، اقدام و یا یادداشت برای مدیریت کارها و پروژه‌ها

– امکان فولدربندی و یا گروه‌بندی تسک‌ها جهت مدیریت هرچه بهتر آن‌ها

– امکان نمایش پروژه‌ها در نمای کانبان

– دارا بودن محیط گرافیکی زیبا و کاربرپسند

– مناسب برای مدیریت و سازماندهی امورات شخصی و یا کاری

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Stacks.cover1  300x169 - دانلود Stacks 1.4.7 - نرم افزار مدیریت پروژه و بهبود روند برنامه‌ریزی انجام کارها Stacks.cover2  300x169 - دانلود Stacks 1.4.7 - نرم افزار مدیریت پروژه و بهبود روند برنامه‌ریزی انجام کارها

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 119 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR