دانلود Lockdown 1.1.1 – نرم افزار اعمال قرنطینه در برابر حملات باج‌افزارها در ویندوز

دانلود Lockdown 1.1.1 - نرم افزار اعمال قرنطینه در برابر حملات باج‌افزارها در ویندوز

 

دانلود Lockdown

| نرم افزار اعمال قرنطینه در برابر حملات باج‌افزارها در ویندوز |

 

Lockdown 1.1.1 نام یک محصول نرم افزاری جدید و رایگان به منظور اعمال قرنطینه در ویندوز و اقدامی پیشگیرانه در برابر حملات باج‌آفزارها و بدافزارها است که با استفاده از راهکارهای محدودکننده نرم افزاری در ویندوز کار می‌کند تا بدین ترتیب از اجرای برنامه‌ها به صورت غیرمنتظره و بدون اجازه کاربر جلوگیری به عمل آورده شود. این برنماه با یک کلیک، سیستم قرنطینه را در سراسر سیستم‌عامل به اجرا درمی‌آورد و بدین ترتیب هیچ نرم افزاری قادر نخواهد بود خارج از این محدودیت در ویندوز شروع به کار کند.

از آنجا که باج‌افزارها و ابزارهای جاسوسی می‌توانند بدون اجازه کاربر و به صورت نامرئی در پس‌زمینه ویندوز فعالیت کنند، زیر نظر داشتن اینگونه ابزارها و خطر آن‌ها از اهمیتی ویژه‌ برخوردار است. در صورتی که شما هم می‌خواهید یک بار برای همیشه این خطر را محدود کنید و از بین ببرید، پیشنهاد می‌کنیم این ابزار کاربردی را از دست ندهید. این نرم افزار دارای یک سیستم لیست سیاه/سفید است که می‌تواند مجموعه‌ای از برنامه‌های مورد اعتماد را در لیست سفید قرار داد تا به طور کلی در فضای قرنطینه، فقط این ابزارها قادر به فعالیت باشند؛ در خارج از این لیست هرگونه ابزار یا برنامه دیگری (چه مفید و چه غیرمفید) اجازه فعالیت نخواهد داشت و در سیستم قرنطینه قرار خواهد گرفت. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Lockdown را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Lockdown :

– امکان اعمال سیاست قرنطینه در سراسر سیستم‌عامل ویندوز

– دارا بودن امکان تعریف لیست سیاه و سفید برای اجرا و یا جلوگیری از اجرای برنامه‌ها به طور ناخواسته

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

– توانایی نصب و راه‌اندازی ساده و سریع

– جلوگیری از فعالیت‌های مخرب و باج‌افزارها در ویندوز

– بهبود امنیت کاربر در فضای آنلاین

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Lockdown.cover2  300x190 - دانلود Lockdown 1.1.1 - نرم افزار اعمال قرنطینه در برابر حملات باج‌افزارها در ویندوز Lockdown.cover1  300x190 - دانلود Lockdown 1.1.1 - نرم افزار اعمال قرنطینه در برابر حملات باج‌افزارها در ویندوز

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.48 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR