دانلود ارس (رمز دوم یکبار مصرف) 1.6.0 برای اندروید/iOS

دانلود ارس (رمز یکبار مصرف) 1.6.0 برای اندروید/iOS

 

دانلود ارس برای اندروید

| سامانه دریافت رمز دوم پویا برای بانک اقتصاد نوین، انصار، حکمت ایرانیان، دی، سینا و قرض الحسنه مهر ایران |

 

ارس (رمز دوم یکبار مصرف) 1.6.0 تازه‌ترین نسخه از اپلیکیشن رسمی بانک‌های اقتصاد نوین، انصار، حکمت ایرانیان، دی، سینا و قرض الحسنه مهر ایران برای مشترکین است که امکان تولید آسان رمز پویا را برای شما فراهم می‌کند. همانطور که مستحضر هستید، سرانجام پس از کش و قوص‌های بسیار، سرانجام طرح اجباری شدن استفاده از رمز دوم پویا برای کلیه بانک‌ها در کشور به اجرا درآمد و در حال حاضر، انجام هرگونه تراکنش اینترنتی به کمک رمز دوم (ایستا) متوقف و استفاده از سامانه تولید رمز پویا جایگزین آن گردیده است. اگر از دارندگان حساب‌های بانک ملی هستید، اپلیکیشن رمزبان به عنوان روش رسمی و معرفی شده از سوی این بانک پیش‌تر در اختیارتان قرار گرفته است. نظر به اجباری شدن این طرح، در این مطلب با معرفی تازه‌ترین نسخه از اپلیکیشن ارس با قابلیت پشتیبانی از امکان تولید رمز دوم (پویا) برای بانک اقتصاد نوین، انصار، حکمت ایرانیان، دی، سینا و قرض الحسنه مهر ایران در خدمت شما عزیزان هستیم.

اپلیکیشن ارس به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید به روشی بسیار ساده و آسان، رمز دوم (پویا) را برای کارت بانکی خود دریافت و در 60 ثانیه آینده از آن استفاده کنید. با اجرای این طرح در سراسر کشور، امکان هرگونه حملات مهندسی اجتماعی و روش‌های نظیر آن برای هکرها محدود شده و امنیت تراکنشات بین بانکی تا حد بسیاری افزایش خواهد یافت. سامانه ارس، قادر است در نهایت امنیت رمز دوم پویای کارت‌های بانکی مذکور را برای حساب شما تولید کند تا به صورت یک بار مصرف بتوانید از آن برای خرید اینترنتی، کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی و … استفاده کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار ارس برای اندروید/iOS را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار ارس (رمز یکبار مصرف) :

– امکان تولید رمز یک‌بار مصرف بدون نیاز به اینترنت

– امکان تولید رمز پویای اول و دوم

– امکان قفل کردن خودکار برنامه با استفاده از الگو یا کد

– دارا بودن احراز هویت دو مرحله‌ای

– قابلیت کپی کردن رمزهای تولید شده

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Aras1 84x150 - دانلود ارس (رمز دوم یکبار مصرف) 1.6.0 برای اندروید/iOS Aras2 84x150 - دانلود ارس (رمز دوم یکبار مصرف) 1.6.0 برای اندروید/iOS Aras3 84x150 - دانلود ارس (رمز دوم یکبار مصرف) 1.6.0 برای اندروید/iOS Aras4 84x150 - دانلود ارس (رمز دوم یکبار مصرف) 1.6.0 برای اندروید/iOS

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 11.49 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR