دانلود Keysight SystemVue 2016.08 – اتوماسیون طراحی الکترونیک

دانلود Keysight SystemVue 2016.08 - اتوماسیون طراحی الکترونیک

 

دانلود Keysight SystemVue

| اتوماسیون طراحی الکترونیک |

 

Keysight SystemVue 2016.08 یک نرم افزار ویژه و حرفه ای جهت ساخت، مدیریت، برنامه ریزی و آنالیز سیستم های مبتنی بر اتوماسیون طراحی الکترونیک که به اختصار EDA خوانده می شوند می باشد. این سیستم الکترونیکی می تواند در شرکت هایی که مبتنی بر تکنولوژی های هوا و فضا می باشند مورد استفاده قرار بگیرد و طراحان و توسعه دهندگان می توانند لایه فیزیکی سیستم های ارتباطی دفاعی را به دلخواه خود طراحی کرده و سیگنال های قدیمی، آنالوگ و محاسباتی را بر اساس این سیستم به ارتباط های جدید و دیجیتال تبدیل نمایند. از این برنامه همچنین می توان با استفاده از کدهای نوشته شده به وسیله زبان برنامه نویسی ++C نیز استفاده کرد و مدل های ممیز شناور و نقطه ثابت را در این برنامه طراحی کرد.

از آنجایی که هر IDE قابلیت آنالیز کدها را داشته و می تواند آنها را بررسی کرده و خطاهای احتمالی را پیش بینی کند، این سیستم نیز می تواند مشکلات به وجود آمده در کدنویسی به وسیله کاربران را گزارش داده و سپس آنها را به صورت اتوماتیک رفع کند. همچنین این برنامه قادر است تا بر خلاف سایر برنامه های مشابه موجود از تمامی قدرت CPU های نسل جدید استفاده کرده و از تمامی هسته های پردازشی واقعی و مجازی آنها در سرعت بخشیدن به کدنویسی استفاده کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار Keysight SystemVue را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Keysight SystemVue :

– رابط توسعه زبان برنامه نویسی ++C

– قابلیت استفاده به صورت گروهی بر روی یک پروژه

– تعامل با ابزار های شبیه سازی مبتنی بر I/O

– نمایش زمان، نمودار و فرکانس دامنه ها به صورت گرافیکی

– استفاده از توابع ریاضی برای برقراری ارتباط با سایر برنامه ها

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

دانلود Keysight SystemVue 2016.08 - اتوماسیون طراحی الکترونیکپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.9 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR