دانلود Scooter Beyond Compare 4.1.9 Build 21719 – مقایسه فایل ها و فولدرها

دانلود Scooter Beyond Compare 4.1.9 Build 21719 - مقایسه فایل ها و فولدرها

 

دانلود Scooter Beyond Compare

| نرم افزار مقایسه فایل ها و فولدرها |

 

Scooter Beyond Compare 4.1.9 Build 21719 نرم افزاری جدید و حرفه ای ، به منظور مقایسه فایل ها و فولدرها است. این نرم افزار ، ابزاری مناسب جهت مقایسه داده هایی همچون فایل های متنی ، فولدرها ، فایل های فشرده Zip و Rar و همچنین سایت های FTP است. شما می توانید از این نرم افزار به منظور مدیریت محتوای سور کد فایل ها ، همزمان سازی محتوای فولدرها ، مقایسه خروجی برنامه ها و مشخص کردن یکسان بودن دیسک های کپی شده استفاده کنید.

به طور کلی Scooter Beyond Compare نرم افزاری حرفه ای ، به منظور مقایسه فایل ها و فولدرهای شماست که به کمک آن می توانید عمل همزمان سازی فولدرهای خود را نیز انجام دهید. این نرم افزار ضمن سازگاری با انواع فرمت های مختلف برای مقایسه فایل ها ، به شما این قابلیت را می دهد که جزئیات دقیقی از فایل ها و فولدرها را در حین مقایسه به دست آورده و در ورت تمایل آنان را با هم سینک کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Scooter Beyond Compare را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Scooter Beyond Compare :

– امکان مقایسه فایل های متنی

– قابلیت مقایسه فولدرها ، فایل های فشرده و یا FTP ها

– امکان آپدیت وب سایت

– تغییر در سورس کدها

– مقایسه خروجی برنامه ها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 30 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR