دانلود Paste As File 5.0.0.3 – ذخیره محتویات کلیپ بورد در قالب فایل

دانلود Paste As File 5.0.0.3 - ذخیره محتویات کلیپ بورد در قالب فایل

 

دانلود Paste As File

| نرم افزار ذخیره محتویات کلیپ بورد در قالب فایل |

 

Paste As File 5.0.0.3 نام نرم افزاری سودمند و کاربردی به منظور ساخت فایل با استفاده از محتویات موجود در کلیپ بورد است. با نصب این برنامه ، گزینه جدیدی با عنوان Paste As File به منوی راست کلیک ماوس اضافه می شود که به شما این قابلیت را می دهد که محتویات کلیپ بورد را در درون یک فایل جدید قرار دهید. همانگونه که می دانید ، کلیپ بورد حافظه ای است که اطلاعات Copy/Cut شده ، در درون آن قرار می گیرند و هر بار که شما یک فایل یا عبارت و یا متن جدید را کپی می کنید ، محتویات کلیپ بورد به روز سانی می شود. نرم افزار Paste As File شما را قادر می سازد به طور مستقیم بتوانید متن کپی شده خود را در قالب یک فایل متنی با فرمت های TXT, PDF و یا RTF ذخیره سازی کنید.

بسته به نوع اطلاعات موجود در کلیپ بورد ، شما حتی می توانید محتویات آن را در قالب یک تصویر ذخیره سازی کنید که از جمله فرمت های پشتیبانی شونده در قالب تصاویر می توان به JPG, PCX, PNG, BMP, TGA, GIF, TIF اشاره کرد. قابلیت جدیدی که در نسخه جدید این برنامه به آن اضافه شده امکان Paste کردن فایل های Copy/Cut شده در قالب یک فایل ZIP و فشرده شده اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Paste As File را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Paste As File :

– پشتیبانی از انواع فرمت های متنی TXT, PDF و RTF

– سازگاری با قابلیت Paste کردن تصاویر کپی شده در قالب فایل هایی با فرمت های JPG, PCX, PNG, BMP, TGA, GIF, TIF

– امکان قرار دادن فایل های کپی شده در یک فایل فشرده ZIP یا RAR

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 7.75 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR