دانلود Microsoft Project Professional 2016 RTM Final – مایکروسافت پروجکت 2016

دانلود Microsoft Project Professional 2016 RTM Final - مایکروسافت پروجکت 2016

 

دانلود Microsoft Project Professional 2016 RTM Final

| نرم افزار مایکروسافت پروجکت 2016 |

 

Microsoft Project Professional 2016 RTM Final نام یکی از ابزارهای حرفه ای جهت مدیریت پروژه ها و یکی از دسته ابزارهای پکیج مایکروسافت آفیس 2016 است. مایکروسفات پروجکت ، ابزاری حرفه ای برای مدیریت پروژه درون سازمان ها است که در رشته مهندسی صنایع کاربر فراوانی دارد. Microsoft Project شما را قادر می سازد تا برنامه های خود را در سازمان مدیریت کنید و در هر نقطه ای از جهان با سایر سازمان ها ارتباط خود را حفظ کنید. مایکروسافت پراجکت یک ابزار مناسب و حرفه ای جهت مدیریت زمان مدیریت و اجرای پروژه ها بوده و مدت بسیار فراوانی ست که در میان مهندسین پروژه و صنایع به یک نرم افزار کاربردی و رایج تبدیل شده است. Project Professional 2016 می تواند به عنوان یک محصول مستقل استفاده شده و یا با اتصال به سرور ، به صورت حرفه ای کار کند.

اکنون در مایکروسافت پروجکت 2016 می توانید به صورت گروهی با اعضای تیم خود در ارتباط باشید و بر روی پروژه ها به صورت همزمان کار کنید. تمامی تغییرات هریک از اعضای تیم شما به صورت همزمان بر روی فایل اعمال شده و سایر اعضا نیز می توانند این تغییرات را به صورت زنده در فضای ابری مشاهده کنند ؛ صرف نظر از نوع پلتفرم ، آنان نیز قادر به اعمال تغییرات و وظایف خود بر روی پروژه ها هستند. مایکروسافت پروجکت ، ابزاری عالی برای تمامی اعضای تیم شماست تا بتوانید به نحوی مناسب در همکاری با یکدیگر برای موفقیت پروژه و تیم تلاش کنید. اکنون در مدیریت پروژه های خود به کمک مایکروسافت پراجکت می توانید فرآیندهای برنامه ریزی کار، تخصیص منابع، اثربخشی هزینه را به خوبی مدیریت کنید. هم اکنون می توانید نرم افزار Microsoft Project را از سایت یاس دانلود را دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار Microsoft Project Professional 2016 :

– مناسب جهت مدیریت انواع پروژه های سازمانی

– ابزاری حرفه ای برای مهندسین صنایع و پروژه

– برنامه ریزی و سازماندهی پروژه های درون سازمانی

– دارا بودن قابلیت پشتیبانی از فضای ابری برای استفاده های تیمی

– مدیریت مؤثر منابع

– طرح ریزی سریع نقشه ها و برنامه ها

– قابلیت تنظیم بودجه برای برنامه ها

– پشتیبانی کامل از نمودارهای گانت

 



پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

راهنمای نصب

–    فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و نصب کنید.

–    هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–    کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

–    در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

مشخصات
  • فرمت : ISO
  • حجم : 2.32 گیگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR