دانلود Microsys Resistor Plus 1.1 – نرم افزار تشخیص مقدار مقاومت از روی رنگ

دانلود Microsys Resistor Plus 1.1 - نرم افزار تشخیص مقدار مقاومت از روی رنگ

 

دانلود Microsys Resistor Plus

| نرم افزار تشخیص مقدار مقاومت از روی رنگ |

 

Microsys Resistor Plus 1.1 نام نرم افزاری است ساده و قدرتمند که کاربران با استفاده از آن می‌توانند مقدار دقیق مقاومت‌های رنگی را تشخیص دهند. مقاومت (Resistor)، یکی از قطعات پرکاربرد در ساخت انواع مدارات الکتریکی ساده تا پیچیده هستند که مقدار آنان به یک شیوه خاص بر روی آن‌ها درج می‌شود. مقدار برخی مقاومت‌ها به طور دقیق و بر حسب اهم بر روی آنان درج شده است، اما اکثر مقاومت‌های رایج در مدارات الکترونیکی از نوعی هستند که مقدار آن‌ها را باید از روی برچسب‌های رنگی آنان تشخیص داد.

مهندسین و دانشجویان رشته برق، معمولا این کدهای رنگی را حفظ بوده و به سادگی می‌توانند مقدار دقیق مقاومت‌ها را از روی این برچسب‌ها بخوانند. ولی در بسیاری از موارد پیش می‌آید که کاربر به هر دلیل کد رنگی مربوط به مقاومت‌ها را به کلی فراموش می‌کند. در چنین شرایطی، استفاده از یک نرم افزار کمکی بسیار کارساز خواهد بود. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما بازدیدکنندگان محترم آماده کرده‌ایم، شما را در خواندن اینگونه مقاومت‌ها یاری کرده و مقدار دقیق آن‌ها را از روی برچسب‌های رنگی نشان می‌دهد. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Microsys Resistor Plus را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Microsys Resistor Plus :

– توانایی انتخاب نوارهای رنگی و نمایش دقیق مدار مجموع مقاومت اهمی

– امکان وارد کردن تصویری از مقاومت و خواندن مقدار آن

– پشتیبانی از مقاومت‌های اس‌ام‌دی (SMD)

– توانایی محاسبه مقادیر مقاومت در حالت اتصال سری/موازی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Microsys Resistor Plus.cover1  300x225 - دانلود Microsys Resistor Plus 1.1 - نرم افزار تشخیص مقدار مقاومت از روی رنگ

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2.05 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR