دانلود BatchTouch 1.3.0 Build 82 – تغییر گروهی تاریخ و زمان ایجاد/ویرایش فایل‌ها

دانلود BatchTouch 1.3.0 Build 82 - تغییر گروهی تاریخ و زمان ایجاد/ویرایش فایل‌ها

 

دانلود BatchTouch

| تغییر گروهی تاریخ و زمان ایجاد/ویرایش فایل‌ها |

 

BatchTouch 1.3.0 Build 82 نام نرم افزاری است که با استفاده از آن می‌توان تاریخ/زمان ایجاد و یا ویرایش فایل‌ها و فولدرها در ویندوز را تغییر داد. همانطور که می‌دانید، کلیه فایل‌ها و فولدرها در سیستم دارای یک مشخصه به خصوص با نام تایم استمپ (Timestamp) هستند. تایم استمپ در هر فایل و و فدلر، نمایانگر تاریخ/زمان ایجاد و یا آخرین تغییر بر روی آن‌هاست. در واقع هر زمان که شما یک فایل یا فولدر جدید در ویندوز را ایجاد می‌کنید، یک تایم استمپ مخصوص برای آن فایل یا فولدر در نظر گرفته می‌شود. در حالت عادی، هیچ راهی برای تغییر در تایم استمپ ایجاد یا ویرایش فایل‌ها و فولدرها در ویندوز وجود ندارد. ولی با استفاده از نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر داریم، امکانی برایتان مهیاست تا بتوانید تایم استمپ فایل‌ها/فولدرها را به صورت گروهی تغییر دهید.

برای آن دسته از افرادی که در طول روز دائما با فایل‌ها و فولدرها سر و کار دارند، محدودیت عدم امکان تغییر در تایم استمپ ایجاد و ویرایش فایل‌ها و فولدرها برای آن‌ها یک چالش به حساب می‌آید. با استفاده از نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم، شما می‌توانید تایم استمپ فایل‌ها و فولدرها را مطابق با نیاز خود تغییر داده و آن‌ها را با خصوصیات جدید ذخیره کنید. نکته مهم در رابطه با این نرم افزار امکان انجام تغییر در تایم استمپ فایل‌ها به صورت گروهی و تنها با چند کلیک ساده و سریع است. هم اکنون می توانید نرم افزار BatchTouch را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار BatchTouch :

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و کاربرپسند

– امکان ویرایش تایم استمپ‌ فایل/فولدرها در ویندوز

– دارا بودن امکانات قابل تنظیم و شخصی‌سازی

– امکان اعمال تغییرات به صورت گروهی

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

BatchTouch.cover1  300x279 - دانلود BatchTouch 1.3.0 Build 82 - تغییر گروهی تاریخ و زمان ایجاد/ویرایش فایل‌ها

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 16 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR