دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 – نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید

دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 - نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید

 

دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test برای اندروید

| نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید |

 

Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 نام نرم افزاری محبوب و قدرتمند در زمینه سنجش سرعت واقعی اینترنت در گوشی و تبلت‌های اندرویدی است. این روزها، کاربران برای انتخاب ارائه‌دهنده سرویس اینترنتی خود، انتخاب‌های بسیاری دارند و بر خلاف گذشته، کاربر می‌تواند بر حسب نیاز خود و با توجه به تعرفه‌های ارائه شده، مناسب‌ترین بسته اینترنتی دلخواه خود را تهیه نماید. در این بین، موضوعی که از هر لحاظ اهمیت دارد، سرعت اینترنت و کیفیت سرویس ارائه شده است که در بسیاری از موارد توسط ارائه‌دهندگان سرویس اینترنتی در آن اغراق می‌شود.

نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز در نظر گرفته‌ایم، قادر است سرعت واقعی اینترنت شما را اندازه‌گیری کرده و نتیجه را با دقیق‌ترین جزئیات برایتان به نمایش بگذارد. با وجود اینکه ارائه‌دهندگان سرویس به دلیل رقابت با سایر شرکت‌ها مجبور به اغراق در تبلیغات سرعت اینترنتی ارائه شده به کاربر هستند، شما می‌توانید سرعت واقعی اینترنت خود را اندازه‌گیری کرده و آن را با بسته اینترنتی خریداری شده و یا قرارداد خود مقایسه نمایید. هم اکنون می توانید نرم افزار Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test برای اندروید را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test :

– امکان سنجش سرعت واقعی اینترنت

– قابلیت اندازه‌گیری سرعت اینترنت ADSL و بسته‌های اینترنتی موبایل

– اندازه‌گیری سرعت دانلود/آپلود

– سنجش سرعت اینترنت با میزان بهره‌وری اپلیکیشن‌های محبوب

– رابط کاربری بسیار زیبا

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Meteor1 84x150 - دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 - نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید Meteor2 84x150 - دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 - نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید Meteor3 84x150 - دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 - نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید Meteor4 84x150 - دانلود Meteor: Free Internet Speed & App Performance Test 1.1.36 - نرم افزار سنجش سرعت اینترنت برای اندروید

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 3.65 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR