دانلود Mekko Graphics 8.3.0.2535 – ایجاد نمودارهای حرفه ای در اسناد آفیس

دانلود Mekko Graphics 8.3.0.2535 - ایجاد نمودارهای حرفه ای در اسناد آفیس

 

دانلود Mekko Graphics

| ایجاد نمودارهای حرفه ای در اسناد آفیس |

 

Mekko Graphics 8.3.0.2535 نرم افزاری مفید و کاربردی در زمینه ایجاد نمودارهای حرفه‌ای در اسناد آفیس است. به کمک این نرم افزار، کاربران می‌توانند محوریت اصلی موضوع مورد نظر خود را با نمودارهای گرافیکی به مخاطب ارائه کنند. مجموعه آفیس، راهکاری پرکاربرد در مستند سازی اسناد اداری و همچنین تهیه ارائه‌های چند رسانه‌ای است. یکی از ابزارهای پرکاربرد در این مجموعه، ایجاد نمودار و ارائه داده‌ها در قالب تصاویر گرافیکی است. اگر شما هم قصد دارید که در یک سخنرانی چندرسانه‌ای، موضوع مورد بحث خود را به شیوه‌ای روان به مخاطب منتقل کنید، استفاده از نمودارها و اشکال هندسی راهکار بسیار مناسبی به شمار می‌رود.

در میان نرم افزارهای مجموعه آفیس، کاربرد نمودارها در اکسل و پارپوینت بیشتر از بقیه است. اما اگر نمودارهای موجود در این برنامه‌ها برای شما کافی نیست، ما برایتان یک ابزار بسیار حرفه‌ای را در نظر داریم. نرم افزار Mekko Graphics، مجموعه‌ای از نمودارهای تعاملی و حرفه‌ای را به مجموعه آفیس اضافه می‌کند که با استفاده از آن‌ها می‌توان ارائه‌هایی جذاب و چشم‌گیر را ایجاد کرد. با استفاده از این برنامه، شما می‌ـوانید موضوع و یا مفهوم مورد بحث خود را با سادگی بیشتری به مخاطبین القا نمایید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Mekko Graphics را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Mekko Graphics :

– دارا بودن مجموعه متنوعی از نمودارهای بسیار زیبا و کاربردی برای استفاده در فایل‌های اکسل و پاورپوینت

– توانایی بهبود بهره‌وری تهیه و توسعه موضوعات مورد نظر

– بهینه‌سازی نمودارها در مجموعه آفیس

– امکان قالب‌بندی نمودارها بر حسب نیاز

– قابلیت تغییر رنگ و شخصی‌سازی هریک از نمودارها

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 93 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR