دانلود NCH ClickCharts Pro 6.98 – ترسیم فلوچارت و نمودارهای سازمانی

دانلود NCH ClickCharts Pro 2.03 - ترسیم فلوچارت و نمودارهای سازمانی

 

دانلود NCH ClickCharts Pro

| نرم افزار ترسیم فلوچارت و نمودارهای سازمانی |

 

NCH ClickCharts Pro 6.98 نام نرم افزاری جدید، کم حجم و بسیار کاربردی در زمینه ترسیم فلوچارت ها و نمودارهای سازمانی است. توسط این برنامه، به آسانی می توانید اشکال هندسی مختلفی را در زیر هم قرار دهید و شیوه انجام گرفتن یک کار، فعالیت و یا پروژه را ترسیم کنید. در بسیاری از مواقع، به این نوع نمودار، نمودارهای سازمانی گفته می شود، چرا که این گونه نمودارها فرآیند انجام یک کار را به وضوح برای مخاطبین به نمایش می گذارند. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما آماده کرده ایم این توانایی را دارد که در زمانی کوتاه، امکان ترسیم نمودارهای سازمانی، نقشه های ذهنی و سایر دیاگرام ها را برای شما فراهم کند.

فلوچارت ها به کاربر این امکان را می دهند که حتی پیچیده ترین فرایندها نیز به راحتی قابل درک باشند. اگر شما نیز قصد انجام یک فرآیند پیچیده و یا شرکت در کاری گروهی را دارید، به شما و اعضای تیم تان توصیه می کنیم فلوچارت و روند کاری را برای تقسیم کارها و ترسیم دقیق انواع مراحل برای دیگران به نمایش بگذارید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار NCH ClickCharts Pro را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار NCH ClickCharts Pro :

– دارا بودن قالب های از پیش آماده برای استفاده

– دارا بودن نمادهای مختلف و سبک های ارتباطی گوناگون

– مناسب برای ترسیم نمودارهای UML

– امکان ویرایش و تغییر در رنگ اشکال

– امکان اجرا و ویرایش چندین نمودار به طور همزمان

– مناسب برای ترسیم ایده های ذهنی و فرآیندهای کاری

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR