دانلود BetterDesktopTool 1.94 + Portable – مدیریت بهتر پنجره ها در دسکتاپ

دانلود BetterDesktopTool 1.92 + Portable - مدیریت بهتر پنجره ها در دسکتاپ

 

دانلود BetterDesktopTool

| مدیریت بهتر پنجره ها در دسکتاپ |

 

BetterDesktopTool 1.94 + Portable نام یک نرم افزار مفید و قابل اطمینان، در ایجاد طرح بندی های حرفه ای، برای کار با پنجره ها و اپلیکیشن ها در دسکتاپ سیستم عامل ویندوز است. همانطور که می دانید، سیستم عامل ویندوز و پنجره ها به گونه ای طراحی شده اند که با اجرای چندین پنجره یا نرم افزار، تعدادی از آنان روی هم قرار می گیرند و برای دسترسی به آنان ممکن است زمان زیادی را لازم باشد صرف کنید. در بسیاری از موارد پیش می آید که کاربر نیاز دارد تا به صورت همزمان بر روی تمامی آنان کار کند و داده های هریک از آنان را بدون نیاز به سوئیچ کردن نیاز داشته باشد. نرم افزار BetterDesktopTool دقیقاً به همین منظور طراحی و توسعه داده شده است که در ادامه به معرفی دقیق تر قابلیت های آن خواهیم پرداخت.

در حالت پیش فرض شما نیاز دارید که در میان این پنجره ها به دفعات زیاد جا به جا شوید، این عمل علاوه بر آنکه موجب اتلاف زمان و میزان بهره وری می شود، همچنین ممکن است در این میان بخشی از اطلاعات خود را نیز از دست بدهید. BetterDesktopTool شما را قادر می سازد برای هریک از حرکات ماوس و یا شرتکات های کیبورد، عملی مخصوص را تعریف کنید، به عنوان مثال با یک حرکت می توانید تمامی پنرج ها را نمایش دهید و یا همه ی آنان را مخفی کرده و به دسکتاپ دسترسی پیدا کنید. به طور کلی برای کارکرد بهینه و مفیدتر با پنجره ها و نرم افزارها در دسکتاپ سیستم عامل ویندوز، BetterDesktopTool توصیه می شود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار WiFi Password Dump را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار BetterDesktopTool :

– قابلیت دسته بندی و سازماندهی پنجره ها در یک قالب منظم

– دارا بودن شرتکات برای نمایش تمامی پنجره ها

– دارا بودن شرتکات مخفی کردن پنجره ها و نمایش دسکتاپ

– امکان نمایش پنجره های مینیمایز شده/نشده

– قابلیت تعریف چندین دسکتاپ مجازی و دسترسی به هریک با شرتکات های کیبورد و ماوس

– افزایش بهره وری و کارایی در دسکتاپ

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 2 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR