دانلود Recovery Toolbox for PDF 2.7.15.0 – ترمیم و بازیابی فایل های PDF

Recovery Toolbox for PDF.cover  - دانلود Recovery Toolbox for PDF 2.7.15.0 - ترمیم و بازیابی فایل های PDF

 

دانلود Recovery Toolbox for PDF

| نرم افزار ترمیم و بازیابی اسناد PDF |

 

Recovery Toolbox for PDF 2.7.15.0 نام یک نرم افزار مفید و کاربردی، در زمینه ترمیم و بازیابی محتویات فایل های PDF است. اگر شما هم یک سند دیجیتالی PDF در اختیار دارید که بخشی از محتویات آن از دست رفته و یا بر اثر بازیابی این فایل، امکان اجرای آن وجود ندارد، نرم افزار Recovery Toolbox for PDF می‌تواند در چنین مواقعی نقش مفیدی را ایفا کند. این برنامه قادر است اسناد آسیب دیده PDF را ترمیم کند تا مجددا بتوانید به محتویات آن دسترسی پیدا کنید.

فایل‌های PDF معمولا در صورت آسیب دیدن، دیگر امکان اجرا را از دست می‌دهند. در چنین شرایطی، کاربر قادر نیست هیچ قسمتی از سند مورد نظر خود را اجرا کند. اما به کمک نرم افزار Recovery Toolbox for PDF، شما به آسانی قادر خواهید بود که فایل‌های این‌چنینی را تعمیر کرده و مجددا به محتویات آن دسترسی پیدا کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Recovery Toolbox for PDF را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Recovery Toolbox for PDF :

– قابلیت ترمیمو بازیابی اسناد PDF

– پشتیبانی از انواع مختلف اسناد با هر حجم و اندازه

– امکان ترمیم خطاهای منطقی در اسناد PDF

– سازگاری با نسخه‌های مختلف سیستم‌عامل ویندوز

– قابلیت ذخیره‌سازی فایل ترمیم شده در قالب یک سند جدید

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.47 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR