دانلود کتاب کدنویسی به زبان لوآ – Programming in Lua, 4th Edition – PDF

دانلود کتاب کدنویسی به زبان لوآ - Programming in Lua, 4th Edition - PDF

 

دانلود کتاب کدنویسی به زبان لوآ

| Programming in Lua, 4th Edition – PDF |

 

کتاب کدنویسی به زبان لوآ (Programming in Lua, 4th Edition – PDF) نام یک کتاب الکترونیکی (PDF) جدید، پرمحتوا و ارزشمند جهت یادگیری مهارت برنامه‌نویسی به زبان لوآ (Lua) مخصوص علاقه‌مندان به این زبان برای کدنویسی است. لوآ، روز به روز در حال پیشرفت در حوزه تکنولوژی توسعه نرم افزار است و از آن در سیستم‌ها، دستگاه‌های موبایل، وب و اینترنت اشیاء استفاده می‌شود. در کنار آن، کاربرد گسترده‌ی لوآ در صنعت بازی‌سازی سبب شده که این روزها زبان برنامه‌نویسی لوا توجه طیف گسترده‌تری از فعالان حوزه تکنولوژی را به خود جلب کند.

لوآ، یک زبان برنامه‌نویسی مناسب برای هرکسی است که به یک زبان برنامه‌نویسی ساده، کارآمد، قتوسعه‌پذیر و قابل حمل نیاز دارد. در این کتاب آموزشی، سعی بر آن است که مخاطب بتواند کلیه موضوعات مختلف در کدنویسی لوآ را درک کند. این کتاب، در واقع یک مرجع مهم برای یادگیری مقدمات ابتدایی تا مفاهیم پیشرفته‌ی لوآ است و از آن می‌توانید پترن‌های برنامه‌نویسی برای لوآ را نیز بیاموزید. برنامه‌نویسی به زبان لوآ و یادگیری آن، بیشتر به درد افرادی با سابقه‌ی قبلی در حوزه کدنویسی می‌خورد. این کتاب آموزشی، سعی می‌کند که کلیه مفاهیم و موضوعات مختلف در لوآ را به شما آموزش دهد تا بتوانید به طور دقیق با مفاهیم مختلف آن آشنا شوید. پیشنهاد میکنیم کتاب کدنویسی به زبان لوآ (Programming in Lua, 4th Edition) را به صورت رایگان از ادامه ی مطلب دریافت نمایید.

 

نویسنده/مترجم: Roberto Ierusalimschy
تعداد صفحات: 388
فرمت: کتاب PDF
زبان: انگلیسی

 

 

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : PDF
  • حجم : 1.13 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR