دانلود PointerFocus 1.7 – نرم افزار فوکوس اشاره گر موس

دانلود PointerFocus 1.7 - نرم افزار فوکوس اشاره گر موس

 

دانلود PointerFocus

| نرم افزار فوکوس اشاره گر موس |

 

PointerFocus 1.7 نام نرم افزاری ساده و مناسب برای مدرسین دروس کامپیوتر ، کارگاه های عملی و… جهت فوکوس اشاره گر موس است. PointerFocus یک ابزار کوچک ، مفید و قابل اطمینان برای ارائه های چند رسانه ای ، معلمان و مربیان است که می خواهند در حین آموزش و ارائه ، اشاره گر ماوس خود را برای دیده شدن بهتر برجسته سازی کنند. در واقع توسط این نرم افزار ساده و کم حجم ، می توانید تمرکز مخاطبین را بر آموزش و یا ارائه چند رسانه ای خود جلب کنید ؛ بدین ترتیب سخنرانی و یا تدریس مباحث آموزشی بسیار قابل فهم تر خواهد شد.

PointerFocus علاوه بر این ویژگی دارای قابلیت های لایت حاشیه اشاره گر موس و نمایش دادن کلیک های ماوس می باشد تا بازدهی بسیار مناسب تری را از اینگونه تدریس دریافت کنید. ویژگی Mouse Spotlight در این نرم افزار ، سایر فضای صفحه نمایش را تاریک و اطراف اشاره گر موس را های لایت می کند تا توجه مخاطبین بر روی نقاط مورد نظر شما متمرکز گردد.  هم اکنون می توانید نرم افزار PointerFocus را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار PointerFocus :

– دارا بودن قابلیت زوم هوشمند بر اشاره گر ماوس

– امکان آهنربایی برای حرکت دادن فوکوس به همراه حرکات ماوس

– دارا بودن قابلیت های لایت موس

– نشان دادن کلیک ها

– مناسب برای مدرسین ، مربیان و ارائه های کامپیوتری

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR