دانلود Uniblue SystemTweaker 2016 2.0.12.1 – نرم افزار بهینه سازی سیستم

دانلود Uniblue SystemTweaker 2016 2.0.12.0 - نرم افزار بهینه سازی سیستم

 

دانلود Uniblue SystemTweaker

| نرم افزار بهینه سازی سیستم |

 

Uniblue SystemTweaker 2016 2.0.12.1 نام نرم افزاری حرفه ای و بسیار قدرتمند در زمینه بهینه سازی عملکرد کلی سیستم شماست. در واقع به کمک SystemTweaker می توانید کنترل بخش های مختلف از ویندوز را به دست بگیرید و آنان را آنگونه که باید باشند شخصی سازی کنید. اگر قصد داشته باشید تمامی بخش های قابل شخصی سازی در ویندوز را به صورت دستی پیدا کنید و تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید ، این کار زمان بسیاری را می طلبد و در صورت انجام کوچک ترین اشتباه ممکن است در روند عملکرد سیستم عامل خطراتی جدی را به وجود آورید. راه حل جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی استفاده از نرم افزار SystemTweaker است ، در واقع به کمک این نرم افزار در فضایی امن می توانید تغییرات مورد نظرتان را بر روی بخش های مختلف از ویندوز اعمال کنید و آن را تا حد بسیاری شخصی سازی کنید.

شخصی سازی سیستم عامل ویندوز عملی دشوار است و برخی از تنظیمات امکان تغییر به صورت مستقیم را ندارند ، برخی دیگر مبهم هستند و برخی حتی پنهان شده اند ! برخی تغییرات می بایست به طور مستقیم در رجیستری اعمال شوند که در صورت عدم دارا بودن دانش کافی از آن بخش ها ، ممکن است تهدیداتی خطرناک سلامت ویندوز شما را تهدید کنند ، SystemTweaker  شما را قادر می سازد تغییرات دلخواهتان را بر روی بخش هایی نظیر اینترنت ، شبکه ، محیط کاربری و عملکرد ویندوز اعمال کنید و سیستم عاملی کاملاً شخصی سازی شده را ایجاد کنید. این نرم افزار در مجموع 50 توییک حرفه ای را در خود جای داده که می تواند تجربه ای بسیار لذت بخش را در کا با ویندوز برایتان رقم بزند. هم اکنون می توانید نرم افزار Uniblue SystemTweaker را به طور مستقیم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

ویژگی های نرم افزار Uniblue SystemTweaker :

– ساده سازی استارت منو و دسترسی سریع و روان به کنترل پنل ویندوز

– امکان انجام تنظیمات حرفه ای شبکه برای بهینه سازی و افزایش امنیت

– امکان افزایش سرعت بوت شدن و خاموش شدن ویندوز

– امکان شخصی سازی راست کلیک ها در ویندوز

– امکان نمایش وضعیت دقیق سیستم

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR