دانلود Actual Window Manager 8.13.1 – مدیریت پنجره ها در ویندوز

دانلود Actual Window Manager 8.5.2 - مدیریت پنجره ها در ویندوز

 

دانلود Actual Window Manager

| نرم افزار مدیریت پنجره ها در ویندوز |

 

Actual Window Manager 8.13.1 نام نرم افزاری است که همانطور که از نام آن پیداست ، ابزاری قدرتمند برای مدیریت پنجره ها در محیط ویندوز است. در این نرم افزار شما به امکاناتی بسیار کاربردی و مفید برای مدیریت پنجره ها باز شده در محیط ویندوز دسترسی دارید و از این پس باز بودن پنجره های متعدد ، هیچ مشکل یا اختلالی در انجام کارهای شما ایجاد نخواهند کرد. این نرم افزار با فراهم سازی یک فضای مفید برای افزایش بهره وری کارهای شما و تسریع دسترسی به انواع فولدرها ، بیش از 50 ابزار مفید را برای بهبود فعالیت هایتان فراهم می کند.

این نرم افزار می تواند متناسب با نیاز شما ، پنجره ها را دقیقا در محل مورد نظر شما قرار دهد ، همچنین شما می توانید برای هریک از فولدرهای یک سایز ثابت را تعیین کنید ، در صورتی که با یک فولدر سر و کار بیشتری داشته باشید میتواند به گونه ای آن را تنظیم کنید که فولدر مورد نظرتان همیشه در جلو باشد. این نرم افزار می تواند پنجره های غیرفعال را شناسایی کند ، آنان را نیمه شفاف کند و بسیاری کارهای دیگر که می توانید در استفاده از آن بهرمند شوید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Actual Window Manager را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Actual Window Manager :

– امکان قرار دادن پنجره ها در مکان های تعریف شده

– امکان تنظیم دقیق سایز پنجره ها

– امکان تعیین پنجره های مهم برای قرارگیری در جلو

– امکان نیمه شفاف سازی پنجره ها

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 12.4 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR