دانلود PromptPal 2.1.1.0 – نرم افزار جایگزین خط فرمان ویندوز

دانلود PromptPal 2.1.1.0 - نرم افزار جایگزین خط فرمان ویندوز

 

دانلود PromptPal

| نرم افزار جایگزین خط فرمان ویندوز |

 

PromptPal 2.1.1.0 نام جایگزینی قدرتمند برای نرم افزار Command Prompt و کنسول های PowerShell در ویندوز است. این نرم افزار ابزار قدرتمند CMD ویندوز را که رابط کاربری مناسبی ندارد و کاربر با آن احساس راحتی نمی کند را به یک ابزار در محیطی دوستانه تبدیل می کند که قابلیت هایی بیشتر را در اختیار کاربر قرار می دهد ، ضمن اینکه تمامی دستورات نیز بر مبنای ساختارهای دستوری Microsoft Command Prompt انجام می گیرد. PromptPal یک جایگزین بسیار حرفه ای برای CMD ویندوز با قابلیت های وسیع در زمینه شخصی سازی و قابلیت تشخیص خودکار دستورات ، کامل کردن خودکار دستورات ، راهنمای سینتکس و یک رابط کاربری با پشتیبانی از تب است.

با استفاده از ویژگی تب در این کنسول CMD ، می توانید چندین کنسول را در تب هایی مجزا اجرا کنید و در هریک از آنان دستوراتی مجزا از هم را وارد کنید. یکی از محدودیت های آزادهنده در CMD ویندوز عدم امکان Copy/Paste به صورت معمول و سریع و همچنین ویژگی Drag&Drop است ، PromptPal تمامی این قابلیت ها را در کنار امکان مرور فایل ها و فولدرها برای شما فراهم می کند. قابلیت یکسان سازی با Windows Explorer و همچنین امکان ذخیره سازی تاریخچه دستورات حتی در صورت بستن PromptPal  از سایر قابلیت های این نرم افزار به شمار می رود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار PromptPal را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار PromptPal :

– دارا بودن قابلیت استفاده از تب های مجزا برای استفاده از خط فرمان

– پشتیبانی از Windows PowerShell و خط فرمان اصلی مایکروسافت ویندوز

– دارا بودن قابلیت تکمیل خودکار فرمان ها و راهنمای سینتکس

– دارا بودن امکان Copy/Paste ، قابلیت Drag&Drop و مرور در میان فایل ها و فولدرها

– امکان اجرا تحت یوزر ادمین و یا سایر کاربرها

– پشتیبانی و نگهداری از تاریخچه فرمان ها

– ادغام سازی با Windows Explorer

– قابلیت پیکربندی وسیع

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.72 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR