دانلود Axpertsoft PDF Splitter 1.2.5 – نرم افزار تکه تکه کردن اسناد PDF

دانلود Axpertsoft PDF Splitter 1.2.5 - نرم افزار تکه تکه کردن اسناد PDF

 

دانلود Axpertsoft PDF Splitter

| نرم افزار تکه تکه کردن اسناد PDF |

 

Axpertsoft PDF Splitter 1.2.5 نام یک نرم افزار حرفه ای در زمینه تکه تکه کردن فایل های PDF به قطعات کوچک تر است. به اشتراک گذاری فایل های سنگین و پرحجم PDF ، مخصوصا اگر سرعت اینترنت شما وضعیت مناسبی نداشته باشد کاری سخت و زمان بر است. گاهی اوقات در نظر دارید یک فایل PDF حاوی اطلاعاتی مهم را برای دوست یا همکار خود از طریق ایمیل یا شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، ممکن است ترجیح دهید بخشی مهم و اصلی از این سند را جدا کنید و به دلیل سرعت نامطلوب اینترنت ، برای دوستتان ارسال کنید ، PDF Splitter قادر است این عمل را به بهترین نحو برای شما انجام دهد.

Axpertsoft PDF Splitter می تواند با الگوریتم هایی پیشرفته ، سندهای PDF شما را به تکه هایی کوچک تر مطابق با نیاز شما تبدیل کند. برای مثال شما می توانید تعریف کنید یک فایل پی دی اف 100 صفحه ای به 10 عدد فایل پی دی اف 10 صفحه ای تبدیل شود. گاه ممکن است نیاز داشته باشید یک سند PDF را برای ترجمه به تعدادی از افراد ارسال کنید. بنابراین لازم است فایل هایتان را در تعداد صفحات مساوی تکه تکه کنید. یکی دیگر از امکانات جالب Axpertsoft PDF Splitter تقسیم بندی بر اساس حجم فایل است. برای مثال شما می توانید یک فایل پی دی اف 600 کیلوبایتی را به 6 عدد فایل 100 کیلوبایتی تبدیل کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار Axpertsoft PDF Splitter را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

 

ویژگی های نرم افزار Axpertsoft PDF Splitter :

– امکان تکه تکه کردن اسناد پی دی اف بر اساس پارامترهای مختلف

– قابلیت تقسیم فایل های پی دی اف بر مبنای سایز

– امکان تقسیم فایل های پی دی اف بر مبنای تعداد صفحات

– قابلیت استخراج و یا حذف صفحات

– امکان تقسیم بندی و تکه تکه کردن فایل ها با سرعت بسیار بالا

– امکان تنظیم نام فایل ها به ترتیب و نظم مشخص

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.25 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR