دانلود WonderFox SWF to GIF Converter 2.0 – نرم افزار تبدیل فلش به GIF

دانلود WonderFox SWF to GIF Converter 2.0 - نرم افزار تبدیل فلش به GIF

 

دانلود WonderFox SWF to GIF Converter

| نرم افزار تبدیل SWF به GIF |

 

WonderFox SWF to GIF Converter 2.0 نام نرم افزار جدیدی است که به طور خاص جهت تبدیل انیمیشن های فلش با فرمت SWF به انیمیشن های GIF طراحی شده است. در صورت تمایل ، می توانید فرمت های فلش را به سایر فرمت های تصویری نیز تبدیل کنید اما هدف اصلی این نرم افزار امکان تبدیل فرمت های SWF به GIF است. این نرم افزار مجموعه ای از افکت های ویرایش تصویر نظیر Blur, Invert, Noise, Brighten, Emboss, GrayScale را نیز در خود جای داده است که می توانید در حین تبدیل فرمت های فلش به گیف ، از آنان نیز استفاده کنید ؛ برای مثال با استفاده از افکت Blur می توانید تصاویر خود را تار کنید ، به همین ترتیب افکت Brighten قادر است روشنایی تصاویر را تا حد بسیاری افزایش دهد.

این نرم افزار با پشتیبانی کامل از فرمت های GIF, JPG, BMP, TGA, TIF, PNG ، قادر است انواع فرمت های تصویری را نیز به همدیگر تبدیل کند. از مهم ترین تفاوت های این نرم افزار با ابزارهای مشابه ، حفظ کامل کیفیت فایل اصلی SWF در تبدیل به فایل GIF است ؛ در واقع این نرم افزار می تواند فرمت SWF شما را به فرمت GIF تبدیل کند بدون آنکه تغییری در فریم ریت فایل خروجی مشاهده شود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار WonderFox SWF to GIF Converter را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار WonderFox SWF to GIF Converter :

– امکان تبدیل فرمت های SWF به GIF

– بهرمندی از موتور تبدیل فلش به GIF بدون افت کیفیت

– تبدیل فرمت های فلش به تصاویر GIF, JPG, BMP, TGA, TIF, PNG

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 4.5 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR