دانلود Cleaner Speed Booster Pro 1.1.9 Final – حذف نرم افزار و افزایش سرعت اندروید

clean

 

دانلود Cleaner Speed Booster Pro

بهترین نرم افزار جهت حذف فایل های بیهوده و بهینه ساز سیستم عامل اندروید

 

Cleaner Speed Booster Pro 1.1.9 Final ابزاری جهت حذف فایل های بیهوده و بهینه سازی سیستم عامل اندروید می باشد. امروزه بیش از 50 درصد جامعه از سیستم عامل اندروید در موبایل و یا تبلت استفاده می کنند و مهمترین دغدغه این دسته از افراد پر شدن حافظه دستگاه از فایل های بیهوده و کاهش سرعت کارایی سیستم عامل از بارگذاری نرم افزار تا استفاده از منو ها  … می باشد. تمامی نرم افزار های اندرویدی با ساخت فایل های بیهوده یا همان Temp که تنها در یک لحظه در برنامه استفاده می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند و هر سری پس از اجرا فایل جدیدی ایجاد می شود باعث می شوند که این عمل باعث اشغال حافظه می گردد که در پی آن  هم کارایی نرم افزار هم سرعت دستگاه به شدت کاهش می یابد و حذف اینگونه از فایل ها به صورت دستی هم زمانبر بوده و هم تشخیص و یافت آنها بسیار دشوار در نتیجه استفاده از این نرم افزار یکی از بنیادی ترین نیاز های افرادی است که از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند.

این نرم افزار می تواند حافظه فیزیکی و حافظه موقت را از فایل های بیهوده پاک نماید و همچنین می تواند با تنظیمات خاص سرعت بازی ها را تا 20 درصد افزایش دهد شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تمامی ردپاهای خود را حذف کنید که این ردپا ها علاوه بر جنبه امنیتی که دارند باعث اشغال شدن حافظه و کاهش کارآیی نیز می گردند و از جمله ی این ردپا ها شامل History مروگر ها و بخش ثبت پیامک ها و تماس ها می باشد و یکی دیگر از مهمترین قابلیت های این نرم افزار قابلیت لیست نمودن تمامی نرم افزار های نصب شده و میزان فضای مصرفی و حافظه اشغال شده توسط هر نرم افزار می باشد و همچنین به شما در همین بخش امکان حذف نرم افزار به صورت کامل را می دهد.

 

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Cleaner – Speed Booster Pro :

قابلیت حذف نرم افزار های نصب شده

قابلیت بررسی میزان فضا و حافظه مصرف شده توسط هر نرم افزار

قابلیت افزایش 20 درصدی سرعت بازی ها

قابلیت حذف لیست تماس ها و لیست پیامک ها

قابلیت حذف لیست جستجو ها

قابلیت حذف کش و کوکی مروگر ها

قابلیت حذف فایل های Temp

قابلیت پاکسازی حافظه موقت جهت تسریع سرعت سیستم عامل

و …پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK
  • حجم : 7 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR