دانلود بازی Happy Street v2.6.610 برای اندروید + پول بی نهایت

دانلود بازی Happy Street v2.6.610 برای اندروید + پول بی نهایت

 

دانلود بازی Happy Street برای اندروید

نسخه پول بی نهایت

 

Happy Street v2.6.610 شما در بازی در جهانی قرار خواهید گرفت که سرتاسر چالش هیجان انگیز در محیطی بسیار زیبا می باشد. در بازی به ساخت سرزمین های جدید مشغول شوید و با کشف مکان های جدید از منابع آنها استفاده کنید. می توانید با سفرهای بیشتر به کوه ها و دره ها از منابع با ارزش بیشتری بهره مند شده و در توسعه سرزمین خود از آنها استفاده کنید. در بازی سه محیط زیبا وجود دارد که هر کدام دارای منابع ارزشمندی بوده و شانل شخصیت های کارتونی زیبایی نیز می باشند.

می توانید این شخصیت ها را حرکت داده و در کارها از آنها استفاده کنید. شخصیت ها را سفارشی سازی کرده و هرکدام را در کاری مشغول سازید. هم اکنون می توانید بازی مهیج Happy Street را به طور مستقیم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

Happy-Street Happy-Street

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : APK برای اندروید 2.2 و بالاتر
  • حجم : 49.8 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR