دانلود بازی Extreme Road Trip 2 3.17.0.26 برای اندروید + نسخه بی نهایت

دانلود بازی Extreme Road Trip 2 برای اندروید + نسخه بی نهایت

 

دانلود بازی Extreme Road Trip 2 برای اندروید

| ماشین بازی پر طرفدار و مهیج + نسخه پول بی نهایت |

 

Extreme Road Trip 2 3.17.0.26 از آن دست بازی های محبوب و پر طرفدار اندرویدی می باشد که دارای گیم پلی با زمان بازی بسیار بالا می باشد . بازی Extreme Road Trip 2 از آن دست بازی ها می باشد که می تواند ساعت ها و روز ها شما را سر گرم کند و  کاری کند که ساعت های فراوان از آن لذت ببرید . این بازی یک بازی دو بعدی ماشینی می باشد که در آن شما باید با استفاده از دو دکمه در دو سمت گوشی خود وسیله نقلیه را در جهت عقربه های ساعت یا بر خلاف آن بچرخانید .

بازی Extreme Road Trip 2 حالت Survival یا بی نهایت دارد به این معنی که این بازی در عمل هیچ گاه به پایان نمی رسد و همیشه می توانید از آن لذت ببرید . بازی دارای تعداد قابل توجهی ماشین می باشد که می توان با جمع آوری امتیاز ها و سکه ها این ماشین ها را آزاد کرد . ما برای دوستانی که علاقه دارند زود تر پیشرفت کنند و اصطلاحا ره صد ساله را یک شبه طی کنند نسخه مود شده یا بی نهایت این بازی را آماده کرده ایم . هم اکنون می توانید بازی Extreme Road Trip 2 را از سایت یاس دانلود و به صورت رایگان دانلود کنید .

 

 

 

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR