دانلود Advanced Renamer 3.85 Commercial – نرم افزار تغییر نام دسته ای فایل ها

دانلود Advanced Renamer 3.65 - نرم افزار تغییر نام دسته ای فایل ها

 

دانلود Advanced Renamer

برنامه تغییر نام دسته ای فایل ها و فولدر ها

 

Advanced Renamer 3.85 Commercial یک نرم افزار کاربردی در زمینه تغییر دسته جمعی نام فایل ها است که به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی نام چندین فایل را به صورت دسته جمعی عوض کنید. این نرم افزار دارای تنظیمات بسیار پیشرفته ای است و همین امر هم باعث شده است تا نام فایل های شما را به صورت حرفه ای تغییر دهد.

این نرم افزار دارای قابلیت های بسیار زیادی است که میتوانیم به مدیریت دسته ای بر روی فایل ها،پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز،سرعت بسیار بالا،حجم بسیار پایین نرم افزار،دارای تنظیمات پیشرفته که هر شخص میتواند به نیاز خود آن را تنظیم کند،پشتیبانی از تمامی فرمت ها (MP3،Mp4،Mkv،jpg،و…)، امکان انتخاب بسیار زیاد فایل ها،رایگان بودن نرم افزار و… اشاره کنیم.به شما پیشنهاد میکنیم که نرم افزار Advanced Renamer را از دست ندهید و هم اکنون آن را از یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Advanced Renamer :

–    انتخاب تعداد بسیار زیادی از فایل ها

–   پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز

–   پشتیبانی از تمامی فرمت های رایج

–   سرعت عمل بسیار بالا

–   امکان مدیریت دسته ای فایل ها

–   دارای تنظیمات پیشرفته (امکان تنظیم )

–   رایگان بودن نرم افزار

–  و…

 

 مهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 10 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR