دانلود بازی Air War Collection برای PC

دانلود بازی Air War Collection برای PC

 

دانلود بازی Air War Collection برای کامپیوتر

 

Air War Collection بازی جدیدی در سبک استراتژیک می باشد که در سال 2014 برای پلتفرم کامپیوتر عرضه شده است . بشریت در جنگ بزرگی علیه ماشین آلات جنگی دارند. جوخه ها گروه گروه حمله ور شده و مردم تماشاگر کشتار دسته جمعی هستند. شهرک هایی از انسان ها باقی مانده اند و همگی برای جنگ بزرگی آماده می شوند.

فرماندهان جنگی که حالا با تهدید بزرگی در آن سوی کهکشان روبرو هستند درصدد جمع کردن نیروهای بزرگی برای جنگ هستند. در حالی که فرصت کم است باید آیا شما خواهید توانست از فرصت های ایجاد شده استفاده کنید یا خیر. هم اکنون می توانید بازی Air War Collection را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 Air-War-Collection Air-War-Collection

 

 

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 918 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR