دانلود Connection Keeper 13.0 – نرم افزار جلوگیری از غیرفعال شدن اینترنت

دانلود Connection Keeper 13.0 نرم افزار جلوگیری از غیرفعال شدن اینترنت

 

دانلود Connection Keeper

نرم افزار جلوگیری از غیرفعال شدن اینترنت

 

Connection Keeper 13.0 نرم افزار مفیدی برای کاربران اینترنت dial-up میباشد. حتما برای این کاربران پیش آمده که هنگام وصل شدن به اینترنت اگر مدت زیادی با آن کار نکنند به طور خودکار اتصال قطع میشود, برای حل این نوع مشکلات و جلوگیری از قطع ارتباط از طرف ISP خود به دلیل عدم اتصال می توانید از این برنامه کاربردی استفاده کنید. برنامه Connection Keeper با استفاده از ترفندهایی اتصال شما را به همان سرعت قبلی برقرار می کند که این موجب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد.

برنامه Connection Keeper بر روی تمامی نسخه های ویندوز (به جز 8) قابل اجرا میباشد. این برنامه به طور خودکار اتصال شما را در صورت قطع به هر دلیلی برقرار می کند و از ازدست رفتن اطلاعات جلوگیری به عمل می آورد. هم اکنون می توانید نرم افزار Connection Keeper را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Connection Keeper:

– جلوگیری از قطع ارتباط dial-up به هر دلیلی

– برقراری خودکار ارتباط اینترنت

– قابلیت هشداردهنده لیست های DNS

– قابل اجرا در ویندوز های XP/Vista/7

– و …

 

 

(برای مشاهده در ابعاد اصلی بر روی عکس کلیک نمایید)

دانلود Connection Keeper 13.0 نرم افزار جلوگیری از غیرفعال شدن اینترنت

 

 

Connection Keeper is an invaluable time-saving tool for dial-up users. This free program simulates Internet browsing (at a random interval) to prevent your connection from appearing idle, thus preventing your ISP from dropping the connection due to inactivity.

 

 

 

note - دانلود Connection Keeper 13.0 - نرم افزار جلوگیری از غیرفعال شدن اینترنت فرمت : EXE

chart pie - دانلود Connection Keeper 13.0 - نرم افزار جلوگیری از غیرفعال شدن اینترنت حجم : 5.36 مگا بایت

دانلود دانلود : دانلود نرم افزار Connection Keeper

رمز رمز : www.yasdl.com

منبع منبع : یاس دانلودمهرگان آی‌تی


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR