دانلود مجموعه 45 فونت انگلیسی زیبا و کاربردی برای اینشات

دانلود مجموعه 45 فونت انگلیسی زیبا و کاربردی

دانلود فونت انگلیسی برای اینشات

 OpenType Fonts

 

فونت انگلیسی برای اینشات در این نوشته از سایت یاس دانلود مجموعه ای فوق العاده از 45 فونت انگلیسی زیبا و کاربردی را آماده کرده ایم. با دریافت این مجموعه گلچینی از فونت های انگلیسی را خواهید داشت.با استفاده از فونت های گوناگون می توان زیبایی نوشتار خود را چند برابر کرد.این فونت ها به ویژه برای استفاده طراحان مطلوب و بایسته است.این مجموعه با فرمت OTF آماده شده است.امیدواریم شما کاربران یاس دانلود از این مجموعه زیبا لذت ببرید.برای دانلود رایگان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

 

 

note - دانلود مجموعه 45 فونت انگلیسی زیبا و کاربردی برای اینشات فرمت : OTF

chart pie - دانلود مجموعه 45 فونت انگلیسی زیبا و کاربردی برای اینشات حجم : 1 مگا بایت

دانلود دانلود : دانلود مستقیم مجموعه 45 فونت انگلیسی

دانلود دانلود Summitsoft 5000 Fonts – مجموعه عظیم فونت انگلیسی

رمز رمز : www.yasdl.com

منبع منبع : یاس دانلود

فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR