دانلود Recolored 1.1.0 – نرم افزار رنگی کردن تصاویر سیاه سفید

دانلود Recolored 1.1.0 - نرم افزار رنگی کردن تصاویر سیاه سفید

 

دانلود Recolored 1.1.0 

نرم افزار رنگی کردن تصاویر سیاه سفید

 

Recolored رنگی کردن تصاویر سیاه سفید کار بسیار جالبی است که بسیاری از کاربران علاقه به انجام این کار داردند . اما شاید تخصص آن را نداشته باشند . احتمالا همه ی شما هم عکس هایی از خود یا عزیزانتان دارید که به علت قدیمی بودن سیاه و سفید هستند و گاهی دوست دارید این عکس ها را به صورت رنگی ببینید تا خاطراتتان را رنگی تر ! مرور کنید . این کار غیر ممکن نیست ! با استفاده از برخی نرم افزار ها می توانید به سادگی عکس سیاه سفید را به تصاویر رنگی تبدیل کنید . و پیشنهاد ما نرم افزار Recolored برای رنگی کردن تصاویر سیاه سفید می باشد .

کار با نرم افزار رنگی کردن تصاویر Recolored بسیار آسان تر از کار با فتوشاپ است ، زیرا نیاز به آموزش ندارد و فراگیری آن بسیار ساده است . نرم افزار رنگی کردن تصاویر با استفاده از فناوری جدید Colorization تصاویر سیاه و سفید شما را به تصاویر رنگی فوق العاده زیبا تبدیل می کند . همچنین با نرم افزار رنگی کردن تصاویر می توانید حتی تغییراتی رنگی در خود عکس های رنگی نیز به وجود بیاورید . به شما کاربران عزیز یاس دانلود پیشنهاد می کنیم دانلود Recolored نرم افزار رنگی کردن تصاویر سیاه سفید برای کامپیوتر را از دست ندهید تا از سادگی و کیفیت بالای آن کمال استفاده را ببرید .

 

 

Recolored is a software application that helps you with the otherwise difficult and time-consuming task of colorizing black and white photos.

 

 

note - دانلود Recolored 1.1.0 - نرم افزار رنگی کردن تصاویر سیاه سفید فرمت : EXE

chart pie - دانلود Recolored 1.1.0 - نرم افزار رنگی کردن تصاویر سیاه سفید حجم : 9 مگا بایت

دانلود دانلود : دانلود نرم افزار Recolored| لینک کمکی

رمز رمز : www.yasdl.com

منبع منبع : یاس دانلودپادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR