ایده برای طراحی وب‌سایت از کجا پیدا کنیم؟ معرفی سرویس تمپلیت مانستر (TemplateMonster)

ایده برای طراحی وب‌سایت از کجا پیدا کنیم؟ معرفی سرویس تمپلیت مانستر (TemplateMonster)

 

ایده برای طراحی وب‌سایت از کجا پیدا کنیم؟

| معرفی سرویس تمپلیت مانستر (TemplateMonster) |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که می‌توانید از طریق آن، برای طراحی و‌ب‌سایت شخصی خود ایده بگیرید. این سرویس در واقع یک راهکار مخصوص برای افرادی است که برای طراحی سایت ایده‌ای نداشته و می‌خواهند از روی تمپلیت‌های موجود الهام بگیرند. تمپلیت مانستر، سال‌هاست که به عنوان یک مرجع قابل اطمینان برای پیدا کردن ایده طراحی وب‌سایت توسط طراحان و برنامه‌نویسان وب مورد استفاده قرار می‌گیرد و با امکاناتی جامع، کلیه انتظارات شما را برآورده می‌کند.

تمپلیت مانستر، یک مرجع کامل برای قالب وب‌سایت، پلاگین و محتوای دیجیتالی است که می‌توان از آن برای طراحی وب‌سایت شخصی، خبری، فروشگاهی و … استفاده کرد. این وب‌سایت همچنین قالب‌های آماده بسیاری دارد که می‌توانید آن‌ها را در WordPress, HTML, WooCommerce, PrestaShop, Joomla و … مورد استفاده قرار دهید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

برای ورود به تمپلیت مانستر از این لینک اقدام کنید. templatemonster.com

TemplateMonster1 300x130 - ایده برای طراحی وب‌سایت از کجا پیدا کنیم؟ معرفی سرویس تمپلیت مانستر (TemplateMonster)

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR