هوش مصنوعی داک داک گو؛ چت با DuckDuckGo AI Chat بدون نیاز به ثبت نام

هوش مصنوعی داک داک گو؛ چت با DuckDuckGo AI Chat بدون نیاز به ثبت نام

 

هوش مصنوعی داک داک گو

| چت با DuckDuckGo AI Chat بدون نیاز به ثبت نام |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که از طریق آن می‌توانید بدون نیاز به ثبت نام و طی مراحل سخت و پیچیده، از امکانات یک چت بات هوش مصنوعی رایگان استفاده کنید. این روزها تقریبا همه‌ی ما سرویس داک داک گو (DuckDuckGo) را می‌شناسیم. داک داک گو یک موتور جستجو است که بر حریم خصوصی کاربران خود تمرکز دارد. این شرکت آمریکایی با ارائه یک پلتفرم جستجو که به کاربران امکان می‌دهد بدون نگرانی از ردیابی یا جمع‌آوری داده‌های شخصی، در فضای اینترنت جستجو کنند. فلسفه DuckDuckGo این است که حریم خصوصی کاربران باید در مرکز تجربه جستجوی آنلاین آنها قرار گیرد.

به تازگی، سرویس داک داک گو قابلیت چت با هوش مصنوعی را نیز راه‌اندازی کرده که به مانند موتور جستجوی آن، بدون نیاز به ثبت نام و جمع‌آوری دیتا کار می‌کند. در واقع DuckDuckGo AI Chat بدون نیاز به ثبت‌نام و نگرانی از بابت مشکلات حریم خصوصی، به شما اجازه می‌دهد تا به یک چت بات کاملا رایگان دسترسی داشته و بدون محدودیت از امکانات آن بهره ببرید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

برای دسترسی به این سرویس کلیک کنید. DuckDuckGo AI Chat

DuckDuckGoAiChat 300x137 - هوش مصنوعی داک داک گو؛ چت با DuckDuckGo AI Chat بدون نیاز به ثبت نام

(برای مشاهد تصویر در سایز بزرگ‌تر، روی آن کلیک کنید.)

 

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR