دانلود Hide From Uninstall List 1.1 – عدم نمایش برنامه‌ها در لیست حذف ویندوز

دانلود Hide From Uninstall List 1.1 - عدم نمایش برنامه‌ها در لیست حذف ویندوز

 

دانلود Hide From Uninstall List

| عدم نمایش برنامه‌ها در لیست حذف ویندوز |

 

Hide From Uninstall List 1.1 نام یک ابزار جدید،‌ مفید و کاربردی برای جلوگیری از نمایش یک برنامه به‌خصوص در لیست حذف ویندوز است. همانطور که می‌دانیم، قابلیتی در ویندوز گنجانده شده که از طریق آن کاربر می‌تواند لیست برنامه و بازی‌های نصب شده را مشاهده و در صورت تمایل اقدام به حذف مستقیم آن کند. با کمک این قابلیت، کاربر می‌تواند اطمینان حاصل کند که هیچ ردپایی از برنامه یا بازی مورد نظر پس از حذف باقی نخواهد ماند. اگر به هر دلیلی نیاز به ابزاری دارید که برنامه یا بازی مورد نظر شما را از این لیست پنهان کند، امروز یک برنامه مخصوص برای این کار را به شما معرفی خواهیم کرد.

این برنماه به شما کمک خواهد کرد که بتوانید نرم افزار یا بازی مورد نظر خود را از لیست حذف ویندوز پاک کنید. در واقع، دیگر آیتم مربوط به حذف برنامه یا بازی مورد نظر شما در این بخش وجود نخواهد داشت. این قابلیت که در ویندوز همه آن را با نام Add/Remove Programs می‌شناسیم، قادر است هر نوع برنامه نصب شده را لیست و آماده‌ی حذف کند. ولی اگر که می‌خواهید یک یا چند آیتم را از آن حذف کنید، به شما توصیه می‌کنیم این برنامه را از دست ندهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Hide From Uninstall List را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Hide From Uninstall List :

– جلوگیری از امکان حذف برنامه‌ها از طریق Programs and Features

– مناسب برای مخفی نگه داشتن نصب یک برنامه در سیستم

– قابلیت مخفی‌سازی یک یا چند آیتم از لیست حذف برنامه و بازی‌ها در ویندوز

– دارا بودن کارکرد ساده و آسان

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Hide From Uninstall List1 300x242 - دانلود Hide From Uninstall List 1.1 - عدم نمایش برنامه‌ها در لیست حذف ویندوز Hide From Uninstall List2 300x223 - دانلود Hide From Uninstall List 1.1 - عدم نمایش برنامه‌ها در لیست حذف ویندوز

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 1.13 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR