برنامه نویسی با کمک هوش مصنوعی؛ Mistral AI

برنامه نویسی با کمک هوش مصنوعی؛ Mistral AI

 

برنامه نویسی با کمک هوش مصنوعی؛ Mistral AI

| Codestral (22B)؛ یک سرویس پرقدرت برای تولید کد |

 

در این مطلب از سایت یاس دانلود، برای شما کاربران عزیز یک آموزش ساده و آسان را در نظر داریم که از طریق آن می‌توانید کدهایی با کیفیت و دقیق تولید کنید. همانطور که می‌دانیم، ظهور هوش مصنوعی و چت بات های موجود، این امکان را برای همه افراد فراهم نموده که بتوان با استفاده از دستوراتی مشخص، برای هر سوالی یک یا چند پاسخ دقیق دریافت کرد. همه ما تقریبا چت جی پی تی (ChatGPT)، مایکروسافت کوپایلت (Microsoft Copilot)، گوگل جمینای (Google Gemini) و … آشنایی داریم. این سرویس‌ها در چند ماه گذشته در حال سرویس‌دهی به کاربران خود بوده و بعضا با ارائه قابلیت‌های جدیدتر، سعی دارند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

یکی از زمینه‌های کاربرد هوش مصنوعی، استفاده از آن برای کدنویسی و تولید کد است. دیگر نیازی نیست برای حل مشکلات خود در حوزه برنامه‌نویسی در گوگل سرچ کنید؛ به جای آن می‌توانید سوال خود را از چت بات انتخابی خود بپرسید. در همین راستا، یک هوش مصنوعی جدید با نام Mistral AI را به شما معرفی خواهیم کرد. این مجموعه که به تازگی Codestral 22B را معرفی کرده، از 80 زبان برنامه‌نویسی مختلف شامل Python, Java, C, C++, JavaScript, Bash, Swift, Fortran و … پشتیبانی داشته و به راحتی نیز با VSCode ارتباط برقرار می‌کند تا بتوانید از آن در هنگام کدنویسی خود کمک بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم این آموزش را در ادامه مطلب دنبال کنید.

 

 

 

برای دسترسی به این سرویس کلیک کنید. chat.mistral.ai

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR