دانلود VovSoft Keep Software Alive 3.2 – تضمین اجرای دائمی برنامه‌ها در ویندوز

دانلود VovSoft Keep Software Alive 3.2 - تضمین اجرای دائمی برنامه‌ها در ویندوز

 

دانلود VovSoft Keep Software Alive

| تضمین اجرای دائمی برنامه‌ها در ویندوز |

 

VovSoft Keep Software Alive 3.2 نام برنامه‌ای جدید و کاربردی است که به طور خاص جهت تضمین اجرای دائمی برنامه‌ها در ویندوز طراحی شده و امکانات مختلفی را در این راستا در خود جای داده است. این نرم افزار به شما امکانی خواهد داد که بتوانید در مواقع کرش‌ها و بسته شدن‌های پیش‌بینی نشده،‌ مجددا برنامه خود را اجرا کنید. برخی پردازش‌ها و سرویس‌ها در ویندوز ممکن است بسته به شرایط گوناگون دچار کرش و بسته شدن ناگهانی شوند. با این ابزار جدید و کاربردی شما می‌توانید در صورت وقوع این رخداد، سرویس یا پردازش مربوطه را مجددا استارت کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک بازه زمانی را برای هر اپلیکیشن که می‌خواهید این تنظیم را داشته باشد، تعریف کرده و در ادامه باقی کارها را به این ابازر بسپارید. این نرم افزار متناسب با نیاز مدیران سیستم و کاربران حرفه‌ای طراحی شده و کاربر می‌تواند آن را در کلیه نسخه‌های ویندوز (عادی یا سرور) مورد استفاده قرار دهد. اگر که دائما با مشکل بسته شدن ناگهانی یک اپ به خصوص در ویندوز سر و کار دارید،‌ این برنامه می‌تواند با یک اسکن زمان‌بندی شده، برنامه مورد نظر شما را در صورت بسته بودن مجددا اجرا و از اینکه سرویس یا پردازش مورد نظر در حالت بسته بودن باقی بماند،‌جلوگیری کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار VovSoft Keep Software Alive را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار VovSoft Keep Software Alive :

– استارت خودکار برنامه یا سرویس در ویندوز 11

– سازگاری با Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, 11, Server

– ساده و در عین حال قدرتمند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

VovSoft Keep Software Alive1 300x300 - دانلود VovSoft Keep Software Alive 3.2 - تضمین اجرای دائمی برنامه‌ها در ویندوز VovSoft Keep Software Alive2 300x300 - دانلود VovSoft Keep Software Alive 3.2 - تضمین اجرای دائمی برنامه‌ها در ویندوز

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 3.96 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR