دانلود Valentin Software T*SOL v2023 R2 – طراحی و شبیه‌سازی سیستم‌ حرارتی خورشیدی

دانلود Valentin Software T*SOL v2023 R2 - طراحی و شبیه‌سازی سیستم‌ حرارتی خورشیدی

 

دانلود Valentin Software T*SOL

| طراحی و شبیه‌سازی سیستم‌ حرارتی خورشیدی |

 

Valentin Software T*SOL v2023 R2 نام یک ابزار جدید، کاربردی و مفید در زمینه‌ی طراحی و شبیه‌سازی سیستم حرارتی خورشیدی است که بسیاری از سازمان‌ها در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند. امروزه به دلیل کاهش هزینه‌های پیاده سازی و استفاده، افزایش کارایی و بهینه نمودن فرآیند تولید انرژی‌های پاک، استفاده از انرژی های تجدید پذیر از جمله مهم‌ترین سیاست های مرتبط با محیط زیست در بسیاری از کشورهاست. انرژی خورشیدی به عنوان یکی از منابع اصلی انرژی تجدید پذیر شناخته شده و نظر به وجود بسیاری از کمپین ها که به هدف بهبود محیط زیست برگزار می‌شوند، به نظر می‌رسد که در آینده بازار استفاده از انرژی خورشیدی رو به افزایش خواهد بود.

در همین راستا، یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در حوزه طراحی و شبیه‌سازی این سیستم‌ها را برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم. در سناریوهای استفاده از انرژی خورشیدی ، این برنامه یک ابزار کاربردی است که برای برآورد تولید انرژی از سامانه‌های خورشیدی به کار می‌رود. این نرم‌افزار قابلیت برآورد تولید برق از پنل‌های خورشیدی، میزان تولید برق در طول روز و سال، بهینه سازی طراحی و ارزیابی سیستم‌های خورشیدی را در خود جای داده و بسیاری از مراکز معتبر از آن به طور روزانه استفاده می‌کنند. استفاده از این نرم افزار به طور مستقیم باعث کاهش هزینه و بهبود کارایی سامانه‌های خورشیدی می‌شود و برای مهندسین علاقه‌مند به استفاده از انرژی خورشیدی، بسیار مفید و کارآمد است. هم اکنون می توانید آخرین نسخه و جدیدترین ورژن نرم افزار Valentin Software T*SOL را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

 

ویژگی های کلیدی نرم افزار Valentin Software T*SOL :

– امکان طراحی و شبیه‌سازی حرفه‌ای سیستم‌های تولید برق با انرژی خورشیدی

– امکان برآورد دقیق تولید برق با زیرساخت اجرا شده

– امکان طراحی بهینه با هزینه کمتر

– امکان تعیین مکان و پیشنهاد بهترین پنل‌های خورشیدی متناسب با محل

– امکان ارزیابی عملکرد سامانه خورشیدی راه‌اندازی شده

– سازگاری با استانداردها و مقررات مربوط به صنعت تولید انرژی خورشیدی

– دارا بودن محیط گرافیکی ساده و کاربرپسند

 

 

تصاویری از محیط نرم افزار :

 

Valentin Software T SOL1 300x163 - دانلود Valentin Software T*SOL v2023 R2 - طراحی و شبیه‌سازی سیستم‌ حرارتی خورشیدی Valentin Software T SOL2 300x163 - دانلود Valentin Software T*SOL v2023 R2 - طراحی و شبیه‌سازی سیستم‌ حرارتی خورشیدی

 پادویش


فایروال
نرم افزارها و بازی‌هایی که دارای کرک، سریال یا Patch هستند، در صورت اتصال به اینترنت غیرفعال میشوند. برای جلوگیری از اتصال نرم افزارهایی که به اینترنت نیاز ندارند، باید از Firewall استفاده کنید تا در استفاده از نرم افزارها دچار مشکل خرابی کرک نشوید.

مشخصات
  • فرمت : EXE
  • حجم : 313 مگابایت
  • منبع : یاس دانلود
  • رمز : www.yasdl.com
  • دانـــــــلود
  • www.yasdl.com


ترافیک نیمه بها
سایت و سرور دانلود "یاس دانلود" در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید. در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گزارش ارور 404 مشاهده QR